9 yorum gelmiş

  1. Yabancı dil konusunda iyi olmadığım için kürklerin gerçek mi yoksa yapay mı olup olmadığını bilmiyorum ancak eğer gerçekse benim için bu sitede yer almaması gereken bir durumdur. Kimse gücenmesin darılmasın ama benim için KÜRK GİYMEK=CİNAYETE ORTAK OLMAK. Dünyada hiçbir canlı kendi süsü için başka bir canlının hayatını elinden almaz. Bunu sadece biz insanlar yapıyoruz. Lütfen burada konu paylaşırken biraz daha dikkatli olalım.

  2. kuzey avrupa ülkelerinde kürksüz dolaşılmaz hele moskovada ve hatta erzurumda :))eti için beslenen koyun keçi ve dananın derileri teknoloji sayesinde astragan görüntüsü alıyor, artık eskiden olduğu gibi anne karnındaki doğmamış kuzu çıkarılıp astragan üretilmiyor bazı koyun türlerinin derisinden de tavşan görünümlü kürk yapılıyor. kürkten vazgeçilir mi hiç :)

  3. Sevgili güneşedoğru,teknoloji gerçekten çok ilerledi. Bu sayede artık kürklerin verdiği ısıyı aratmayacak kumaşlar üretilebiliyor. Videodaki kürklerin koyun derisinin farklı işlenmesiyle elde edilen kürkler olduğunu sanmıyorum. Ayrıca özellikle Çin’de üretilen kedi-köpek kürkünden mamul ceket vs ürünler Avrupa va Türk pazarında çok fazla bulunmaya başladı. Bunların üretimi sırasında hayvanlar gerçekten çok fazla acı çekiyorlar. Detaylı videolar nette mevcut. İzleyince insanlığımdan utanıyorum. Özellikle ve sadece kürkü için hayvanları öldürürken nesillerini de yok ediyoruz. Buna hakkımız yok..

  4. Bu videodakiler gerçek kürk, tersinden belli.Videoyu daha önce izlemiştim.Model konusunda da düz klasik (yapay) kürk yelek modelini tercih ederim. Bu model insanı 10 beden şişko gösterir.Beden inceliğine güvenen giyebilir.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin