Perşembe, Ekim 20, 2016
Kendi şapkanızı kendiniz dikin

Kendi şapkanızı kendiniz dikin

36

Yaz yaklaşırken kolayca yapılabilecek hoş bir şapka..yapımı ve ayrıntıları burada..

36 YORUMLAR

 1. valla ne bileyim anlatımdan kolay gibi görünüyor denemek lazım,gerçi çok şapka takan bir değilim ama yaz sıcağında şöyle güllü dallısı pek hoş durur :D

 2. saatoniki diyor ki;daha evvel defalarca diktiniz yani….?

  eveeeeeeeeeeeeet okulda diktim. kız meslek lisesi okuyan herkes dikmiştir mecburen..

 3. nokturn, şimdi s12 düşünüyordur… ne cevap yazacam diye…bekle gör…bence tısssssssss… hiç bi şey yazamayacak….!

 4. açtırtmayın eski defterleri bana..ördüm -örerim-örüyom olaylarını çooook iyi biliyo değerli camiamız :) ahanda bi daha hodri meydan..sen dik bu şapkadan…………………vakit yok bilmem ne demeden yap bunu, yapacağın şapka bana kapak olsun…yetmezse başka şeyler de koyarım iddiaya :) elmayı ilaçlattım bi de dedektive tuttum ..failler yakın zamanda çıkar ortaya…

 5. elmayı ısırmışlar onun derdinde idim..:) geldim şimdi..linklere bakalım bi önce…hımmm evet evet..bu linklerdeki eserler kimindi acaba? kibarlık edip olayı örtmüştüm ama yooooookk illa rezil rüsvay olucam demeye devam :)elmam da elmam :(

 6. bakınız sayın sefa007 , iyisi mi ben size güzel bir yemek ısmarlayayım veya şahane fimo üretimlerinden bir hediye paketi yapayım, şu fani dünyadaki azaladuran günlerimizi huzur içinde geçirelim.hamiş: yorumlardaki kalite farkı, paşadedemin saraylı olmasından kaynaklanıyor sanırım :)

 7. bu yazıda sayfa neden antikalık yapıyor dünden beri??

  EEEE PAŞA TORUNLARI VAR YA… BU SAYFA DA….ONDAN KAYNAKLANIYOOOOOOOOOR..:))

 8. NE PAŞA DEDE Sİ BE KAPAK OLAYINA SAYFA BİLE BAŞ EĞDİ SAAT12 TIK YOK O SEBEPLE YALNIZ ANNE KAZ GELECEK KONUMUN ALTINA NELER YAPMIŞSINIZ DİYECEK ONDAN TIRSIYORUM

 9. YALNIZ ANNE KAZ GELECEK KONUMUN ALTINA NELER YAPMIŞSINIZ DİYECEK ONDAN TIRSIYORUM

  YA… BU BENİMDE AKLIMA GELDİ…KIZARMI DERSİN?YOK… BENCE KIZMAYACAK:)KIZSADA PAŞA TORUNUNA KIZSIN!O BAŞLATTI!

 10. hoşbulduk sefa.işten çok sık giremiyorum, bir kendi siteme bir buraya kaçamak bakıp çıkıyorum, aklım sizde inanın. bugün çok güzel işler gördüm, tam marifetlik. keşke onlar da görse dedim içimden. sanaldan taştı buradaki arkadaşlık, gerçekte de inanın hep aklımdasınız. boğazımdan geçmedi denir ya, benim de içim sızladı siz göremediğiniz için.

 11. adsl pazar günü bağlanamayacağından olsa gerek bugün hallolmuş mesele :) (diye umut ediyorum) tutturdu isem allahaşkına “sevinme olayını” nasıl gerçekleştirdin ?? :)

 12. yok bağlanmadı dükkandan giriyorum.sevinme olayını gerçekleştiririm merak etme. anneler dünyanın en becerikli oyuncusudur, hergün kaç kişilğe bürünürüz mecburen.

 13. fakat itiraf edeyim netsiz ev hayatı da iyiymiş, güzelmiş, yatak örtüsü bile başladım, birsürü kitap okudum, tv izlemeyi öğrendim ki bu ara iyi filmler var gerçekten. yeşil çaylı adaçaylı, film izleme saatlerimiz oluştu, aile bağlarımız güçlendi, sevdim bile bu durumu aslında :))

 14. netsiz ev hayatı da iyiymiş

  Bu konuya katılmadan edemiyeceğim , farzı misal ben eşimi pc. dışında evin herhangi bir köşesinde görüce tırsıyorum, eve hırsız girdi sanıyorum bir an , aaaaa bi bakıyorum bizim adammış.:):)

 15. sesiberim aynı fikirdeyim..zaten benim de çok az bir vaktim kaldı medeniyetle aramdaki bağları koparmama…2-3 ay olmam sanırım..en çok da buradaki kızamığı nasıl halledeceğim onu düşünüyorum şimdiden:)..Ama ne onunla ne onsuz olmuyor çok alışmışım elimin altında her bilgiye ulaşıyorum…İş;ayarı tutturmakta!:)