Salı, Ekim 25, 2016
Kendime çerçeve yaptım

Kendime çerçeve yaptım

10

çerçeve

Karton  ve biraz kağıtla yapılabilecekler sınırsız ama ben güzel bir çerçeve yaptım…

Yapım aşamaları ve daha fazla fotoğraf için Turuncu Oda‘ya lütfen.

10 YORUMLAR

  1. Çok zarif, çerçeveniz de içindekiler de çok hoş olmuş, ellerinize sağlık… Çerçeveyi bir de çiçekli kağıtla deneseniz, o da çok güzel olur galiba, ya da biz deneyelim bakalım becerebilecek miyiz? :)

  2. teşekkür ederim esencan bu güzel yorumun için..aslında ben katlamadan önce içine desenli kağıt koyarak yapmıştım o da güzel olmuştu..ama tüm yaptıklarımın versiyonlarını yayınlayıp insanları sıkmak istemem :) ve kesinlikle becerebileceğinden şüphem yok,hatta daha iyisini bile yaparsın bence :)

  3. Çerçevenin yapımı ne kadar da basitmiş oysaki harika görünüyor ve içindeki o quillingdi galiba çiçekler ayrıca muhteşem. Kağıttan yapılmış bir çerçeveye kağıt çiçekler tam cuk oturmuş hakikatende. Ellerinize sağlık. renk seçimi ise ayrı harika ben yabancı sitelerden alıntı falan sandım başta. Çok güzel çok…

  4. şenaycım çok teşekkür ederim güzel sözlerin için..çok mutlu etti yorumun beni..tekrar teşekkür ederim :)

    ssserpilcim es geçmediğin ve yorum bıraktığın için teşekkür ederim..

  5. çok güzel olmuş..ama içindeki çiçekleri nasıl yaptıgınızı merak ettim benimde cercevelerim var içine resim koymak yerine böyle çiçekler yapabilirim.

  6. teşekküe ederim siberhil..içindeki çiçekler quiling (kağıt kıvırma sanatı) uygulaması..eğer google ‘a quiling diye yazarsan nasıl yapıldığının tüm ayrıntılarını bulabilirsin,şimdiden kolay gelsin :)