Pazartesi, Mayıs 1, 2017
Kıl çuvaldan masa örtüsü

13 YORUMLAR

  1. evet benim minderlerimde var kılçuvaldan. yer sorunundan hepsini kullanamıyorum ama mümkün olsa çok severm kıl çuvalları. Bu da salonumdaki masada hoş bir hava verdi

  2. annenin ellerine sağlık, ben de iki tane yapmıştım kenarları makrome örgüsü, artık eskidiler.Seninkileri görünce tekrar yapasım geldi.güle güle kullan.

  3. çok güzel..annemde yapardı bunlardan 5 seneye kadar..nekadar güzel şeyler olduğunu kendim bilirim:))simlerle boncuklarla süsler simetrik şekilde keserdi öyle güzel olurdu bide üzerine dikeceği yemeniyi itina ile seçerdi bazen karar veremez bize sorardı:))bu anneler ne becerikli yaa:))allah onları başımızdan eksik etmesin..senin anneni ellerine sağlık:))paylaştığın için teşekkürler:))

  4. teşekkürler herkese. Neduk senin söylediğine benzer birşeyi abimin eşi yapmıştı. fiskos örtüsü olarak kullanmıştı.sergun dene valla kıl çuval kullanması keyifli birşey. yaz geliyor balkon masasında da hoş olur.benimki daha önce mutfaktaydı,taşıyorum aklıma estiği gibi

  5. aydın gelini çok haklısın annelerimiz olmasa ne yapardık. bende üzerindeki yemeniyi kendim seçtim. bayılırım siyah-kırmızının birarada olmasına.