Cuma, Nisan 28, 2017
Kim demiş sağlıklı yemek sıkıcıdır diye?

Kim demiş sağlıklı yemek sıkıcıdır diye?

0

porselen tabak
Sağlıklı beslenmek önemli elbette. Neyi ne kadar yemek gerek, nasıl pişirmeli, nelerden uzak durulmalı, başka neler yapılmalı? Boşuna dememişler; ”bir fotoğraf bin kelimeye bedel” diye…
İşte karşınızda sağlıklı beslenme tabağı!
Harvard Halk Sağlığı Okulu web sitesinden edinilen bilgiler doğrultusunda hazırladığım bu tabak sayesinde bilmeniz gerekenler hep gözünüzün önünde olacak, kaçamak yapmak isteseniz de tabak vicdanınızı alarma geçirecek :)

porselen tabak
Efendim, tabak 4 bölüme ayrılmış durumda. Bir öğünde hangi besin kaynağından ne kadar yemek gerektiği, bu gruba nelerin dahil olduğu yazılmıştır.
Daha fazlası için glia

For english: glia.en-us

Beğendiğinizi umar, sevgiler sunarım :)
Özge / Glia

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.