Cuma, Ekim 21, 2016
kına tepsimi değerlendirmece

kına tepsimi değerlendirmece

14
annesine yardım ediyor :)
annesine yardım ediyor :)

kına tepsim öylece duruyordu,ben de parçaladım,her şeyini ayırdım. kumaşından da bu çantayı yaptım..kırmızı çanta istiyordum. yaptığıma çok benzer bi çantayı da (altın sarısını) bi mağazada görmüştüm.diğer parçalarından da yapacaklarım var daha…

işte clutch
işte clutch
işte clutch
işte clutch
işte clutch
işte clutch

14 YORUMLAR

  1. çok teşekkür ederim:) çantanın yapılışını ayrıntılı olarak resimlemedim ama anlatabilirim..iki el çantası büyüklüğünde mukavvayı kumaşla kapladım.ön yüzünü biraz bol bırakıp pililerle teğelledim.ona uygun bir çanta astarı diktim ve kanarlarına kalın kırmızı kurdeleden şeritledim.büyük mıknatıslı çıtçıtla açlıp kapanabiliyor.köşesine de tülden gül formunda bi süs ekledim..

  2. ya çoçuk olunca öyle oluyo sen topluyosun arkanı dönmenle daha beter oluyo melisa bütün mutfagı salona taşıyo düşün ayagımın altında kepçeler :)))))))

  3. :))))))))))))) aman kesici delicileri uzak tut, öyle tabi yaa çocuklar etrafı tanıyor nesneleri tanıyor öyle öyle büyüyüp marifetli olacak annesi:)

  4. dağıtmak ne kelime tozu dumana katıyor.. çok hareketli.. ben topluyorum o dağıtıyor.. çekmeceler falan bağlı, kimileri koli bantla yapışık.. yoksa her şeyi çıkarıyor içinden..her yer oyuncak.. evin her yerinde kağan:))eşimle hep bu yüzden tartışıyoruz:(

  5. bu arada teşekkür ederim beğenmenize sevindim.. kullanıyorum bile çantamı, hem hatıra oldu gerçekten..bu arada mıknatısı benim her şeyi atan bi arkadaşım bi çantasını atıyordu elinden kaptım, onun çantasındaki mıknatıslı aparatı kullandım.diğer parçalar .. tas, tepsi ve çiçekler duruyor henüz bişi olamadılar..