Cuma, Mayıs 26, 2017
kıpır kıpır bir kitaplık

kıpır kıpır bir kitaplık

17

bu kitaplık (yada obje tutucu da denebilir) eğilip bükülebilen kol ve bacaklardan oluşuyor. yerleştireceğiniz objenin şekline ve büyüklüğüne göre kolları-bacakları büküyorsunuz, onlar objeyi kucaklıyor :)bir miktar teli kumaşla kaplayarak da aynı işleve sahip ‘raf’ı elde edebiliriz bence. tabi görüntü açısından uçlarına da eski oyuncaklardan birer el ayak yerleştirmek gerekecek. antreler için kullanışlı ve eğlenceli görünüyor, ufak tefek şal, atkı, bere asılabilir.. yaparım ben bundan :))

17 YORUMLAR

  1. oyuncak bebeğe gerek yok…Aliminyum tel alın 3 ya da 4 mm lik.ucuna da fimodan eller ayaklar yapın:)hem istediğiniz gibi kıvırırsınız,hem de ucuza gelir..

  2. o da uygulanabilir ama fimo hiç denemedim, nasıl pişirilir, nedir, nasıl yapılır bilsem :)ben de telin ucuna hazır plastik el ayak takmayı planlıyorum bakalım..

  3. bilmem ki kalın olabilir sanki.benim de dün elime plastik çiçeklerden geçti. onların da sapı bükülebiliyor ya, kullanılabilir.

  4. bir de ya ahşap ya da kalın bir mukavvaya monte edilmeli, duvara öyle asılmalı. arkadan sabitlemek gerekecek çünkü telleri