Perşembe, Ekim 27, 2016
Kiraz çiçekli, kanaviçe işli havlu kenarı

Kiraz çiçekli, kanaviçe işli havlu kenarı

6

havlu kenarı

Kışa girerken baharı yaşamak gibi oldu bu havluyu işlemek benim için. Zevkle işlediğim bir kanaviçe havlu kenarı oldu. Diğer resimler ve ayrıntılar blogumda.

6 YORUMLAR

  1. facebook sayfanızda görmüştüm çok beğenmiştim :) çok güzel desen ve renkler armonisi, çok zarif :) ben de kıyafetlerime böyle işlemeler yapmak istiyorum, ama bana göre değil sanırım bu işleme işi. sabır ve heves olması lazım. yapılmışını seyretmek daha çok hoşuma gidiyor. :) ellerinize sağlık :)

  2. Zulaltan siz bana gönderin kıyafetlerinizi ben işleyeyim. Kıyafetlere küçük motifler yeterli olur.Küçük motifler de insanı sıkmaz.
    Çok çok teşekkür ederim.Yorum yazan ellerinize,güzel gören gözlerinize sağlık.

  3. Evet evet gerçekten el silmeye kıyılamayacak kadar güzel olmuş; çeyizlik yapmakla isabet buyurmuşsunuz Peşkir hanımcığım; ellerinize sağlık :D

  4. @senayatilgan çok teşekkür ederim.Ben de sizin dikişlere bayılıyorum. @aysegülf çok teşekkür ederim. @nurdank çeyizlik olunca bir kaç sene sandık bekler,daha sonra kullanmaya kıyamazlar,en sonunda yine kıyamazlar çocukların çeyizine koyarlar :D Böylelikle yıllarca kullanılmadan saklanır :)
    Çok çok teşekkür ederim Nurdan hanımcığım :)