Pazar, Mart 26, 2017
Kırmızı çiçekli hastane çıkış seti

Kırmızı çiçekli hastane çıkış seti

0
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

kirmizi-cicekli-bebek-hastane-cikis-setleri
Merhabalar herkese. Daha önce pembesini paylaştığım çiçek bahçesi hastane çıkış setimizin kırmızılı olanını da paylaşmak istedim sizlerle. Anne kız hastane çıkışı olarak en çok talep gören modellerden biri çiçek bahçesi serimiz. Renkleri tamamen sizlerin isteğinize göre hazırlanıyor. Bu modeli farkı renklerde çalışmayı çok seviyorum. Setin içeriği sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanabilir. Fiyonkların şekli çiçeklerin yoğunluğu vs hepsi sizin zevkinize ve tercihinize göre tasarlanabilir.
Bu modeli kendileri hazırlamak isteyen annelerimize ufak bir öneri danteli ve çiçeği oldukça fazla gidiyor bilginiz olsun, malzeme temin ederken bunu da göz önünde bulundurun :)

Yapmak isteyenlere kolay gelsin.. Bana ve diğer modellerime buradan veya buradan ulaşabilirsiniz…

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.
Satış için ulaşabilirsiniz: