Cuma, Ekim 21, 2016
Kırmızı elma, yastık

Kırmızı elma, yastık

25

dekoratif yastıklar
Bunlar da siparişle yaptığım 50 cm çapında, polar kumaştan ve fermuarlı elma yastıklarım.

dekoratif yastıklar

dekoratif yastıklar

dekoratif yastıklar

25 YORUMLAR

  1. teşekkürler shane, tabii ki, bunu düşünüyordum zaten, çok isterim benim de katkım olsun. bu yaptığım yastıkların çoğunu yabancı sitelerden görüp beğenerek yapıyorum bu arada. sergi için de kelebekler yapmayı düşünüyorum. daha vakti var sanırım, kısa zamanda hazırlığa girişeceğim inşaALLAH :)

  2. Çok güzeller, nefis vallahi, elinize sağlık :) Ön taraflarını yüze, japon animasyonlarındaki sevimli bıdık karakterlere benzettim, daha da bir sevdim :)

  3. teşekkürler kilpi :) bu da diğer yorumda belirttiğim gibi yabancı bir sitede görüp yaptığım bir yastık, orjinalinde bu kadar üzgün görünmüyor benimki böyle oldu :)

  4. evimdeki mutluluklar, suslukeceler, yagmuryurek, brnnyvz, senayatilgan, esinsel …. güzel görüşleriniz için çoookkkkk çokkkkk teşekkür ediyorum. ben de asla yaslanamam bunlara. yakında kızımın odasını da süsleyeceğim inşaALLAH. bu ara fırsatım yok, önceden yaptıklarımı paylaşıyorum. yenilerini de yakında paylaşırım kısmetse :)

  5. evet serpil hanım sergiye acilen birşeyler yapmam lazım zaten, yapacağımı söylemiştim ama bugüne kadar fırsat bulamadım, 1-2 gün içinde yapıp postalamak istiyorum. kelebek yastık yapacaktım ama elma da olur farketmez :)

  6. teşekkürler ezgizem, açıkçası tasarım bana ait değil, yabancı bir sitede görmüştüm, ben de kendime göre çizdim, kestim ve diktim işte .. :)