Cumartesi, Ekim 22, 2016
Kırmızı Kağıt Gül

Kırmızı Kağıt Gül

10

Kırmızı gülün zerafeti tartışılmaz , Kağıt bile olsa …Birde vazo içerisinde kurumuş dalların arasında görseniz :)

10 YORUMLAR

  1. süper bi gül? yapımıda cok kolaymış heledalların arasında büyüleyici duruyor. en kısa zamandadenemem lazım bunu? cok hoşuma gitti paylaşım için çok teşekkür ederim.

  2. evet öyle ama ben bunu sanki daha önce burada görmüştüm. Hatta iyi fikir yapayım demiştim.Güncelleme: Evet buldum betula yayınlamış burada

  3. ve birgün Bengi abla’da tongaya düşer :)Dozidesign – Creaturecomforts linkler farklı oldugundan arama dogru sonuç vermemiş sanırım.

  4. evet ya linkler farklı oluyor, senin suçun değil sadece dünden beri nerde gördüm bunu diye düşündüm durdum. Sonra beğendiğime göre tutmuşumdur bir bakayım dedim öyle buldum.Hani aynı çalışmaların tekrarlanmaması için ilk kaynağı bulmaya çalışmak en güzeli, yabancı sitelerde zaten muhakkak kaynak veriliyor. Bizdeki gibi sahiplenilmediği için yapan kişinin sitesini bulmak kolay oluyor.Benim için iyi oldu bak yapıcam demişim unutmuşum şimdi yapabilirim :))

  5. Bayram geliyor.Bayram hediyesi çikolata paketlerinin üzerlerine ( yada başka herhangi bir hediye paketine de olabilir) bir tane kondurmak güzel olur.

  6. yakında işyerinden kısa bir süreliğine doğum iznine ayrılacağım…sanırım bu güllerden renk renk yapabilirim :) hastane odamı da süslerim sanırım…ellerinize sağlık Bengi Abla…