Kırmızı olsun taştan olsun (kimono kol bluz)

-

bluz modelleri
Kumaşın rengi ve deseni güzel olunca basit kimono kol bir bluz kesimi çok güzel durur dedim. İyi demiş miyim? Kimono aşkımı bilmeyen yok zaten, yakında Japonya’dan vatandaşlık teklifi gelecek bu kimono aşkım yüzünden. Beline de obi kemer yapıverdim, japon kültürüne hizmet kısmını tastamam yerine getirdim. Japonlar bile bu kadar çok kimono kol, obi kemer kullanmıyor bee! Bu arada bu güzel kumaşı canım arkadaşım Selcen yani deliişibunlar hediye etti :)
En özel arkadaşlarımı 10marifet sayesinde tanıdım, iyi ki varsın 10marifet! :)

Daha çok görsel için buraya bakıverin gari :)

4 yorum gelmiş

 1. esencan

  Kimononda, obi kemeri de şahane :) Selcen çok zevkli bir kumaş seçmiş, sen de hakkını vermişsin, güle güle giy canım :)

 2. brnnyvz

  pek de şık olmuş filizcim kıyafetin çok beğendim gerçekten tam senin istediğin tarzda emeğine sağlık, güle güle giy inş. :)

 3. zulaltan

  Sevgili Esen, çok teşekkürler. evet selcen çok zevkli ,beni arkadaş olarak seçmesinden belli canım :D
  Sevgili Yasea, çok sağol :) obisiz kimono çekilmiyor yahuu
  Sevgili Berrin ,çok teşekkürler :) evet tam benim sevdiğim tarz :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
zulaltan

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA