Kırmızı yakma güllerim

-

kirmizi-yakma-cicekler-2

Uzun bir aradan sonra yeni yakma çiçekler yaptım. Geçen hafta satın aldığım cam narlara eşlik edecekler.

kirmizi-yakma-cicekler-1

Bu kıpkırmızı yakma güller dekoratif olarak çok hoş duruyor.

kirmizi-yakma-cicekler

Sadece yakma çiçekler ile böyle güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

24 yorum gelmiş

 1. cherry blossom girl

  gerçekten de 10 numara iş olmuş. Fotoğraflar da yine mükemmel.hangi makineyi kullanıyorsunuz? ben de şu sıralar makine bakıyorum da kendime, o yüzden pek ilgiliyim bu konuyla.

 2. DenizasToysJoys

  shane , sari melek çok teşekkür ederim! Satın aldığım narlar bana bu fikir verdi. Ben de nar-çiçek takımından gözlerimi alamıyorum

 3. DenizasToysJoys

  cherry blossom girl çok teşekkür ederim!Şimdi Nikon D80 fotoğraf makinası var bende. Çok güzel bir makina. Ama onlar üretilmiyorlar şimdi. Nikon D90 var. Onlar ayni özelliklere sahiptir sadece D90da video kaydı da var.Aslında ben de bir adım daha ileri atmak düşünüyorum. En kısa zamanda Nikon D300s almayı planlıyorum. Siz fotoğraf makinası nasıl kullanıyorsunuz? Otomatik mi manuel mi?

 4. DenizasToysJoys

  cherry blossom girl ben de senelerce otomatik kullandım. Sonunda son baharda kursa gittim. Bu pazar günü kursum bitecek – ondan sonra tecrübe kazanama günlerim olacak. O zaman benim size tavsiyem Nikon D 90. Onu hem otomatik hem sonra manuel olarak kullanabilirsiniz. Veye daha hesaplı bir şey istiyorsanız aynı özelliklere yakın Canon alabilirsiniz. Ama Canon modelleri ben bilmiyorum maalesef.

 5. cherry blossom girl

  Nikon D 90 çok güzel ama tuzlu geldi azıcık :) canon araştırabilirim evet, çok teşekkür bilgiler için.bu arada geçen hafta annem de aynı cam narlardan almıştı, o zaman da çok beğenmiştim şimdi burda görünce bir kez daha beğendim :)

 6. DenizasToysJoys

  asterias, BynFavori42 çok çok teşekkür ederim! 8)))cherry blossom girl o zaman Canon daha mantıklı. Ve benim tavsiyem elektronik marketten değil Sirkeciden alın. Orada daha hesaplı olur.Narlar son zamanlar çok moda oldu. Ben herkesin gittiği yoldan ilerlemeye pek fazla sevmem… Ama bu cam narları görünce kendimi tutamadım. 8))) Yarın da onlar için güzel bir beyaz dörtgen tabak alırsam daha da mutlu olurum 8)))

Bir Cevap Yazın