Kış Etkinliği :))

-

Şu kış günlerinde içimizi ısıtacak, üzerimizdeki uyuşukluğu atacak,bizi canlandıracak, sıcacık evimizde elimizi oyalayacak ,heyecan verecek, mutlu edecek, kavgasız, gürültüsüz:), aile tatlılığında bir etkinlik istiyorum:)) bana katılan olur mu bilemem. aslında daha önce bu fikri atan ablalarım oldu. ben de dahil çekinceli yaklaştık. bir cesaret edelim, düşünelim kış etkinliği düzenleyelim. çekiliş olabilir, yarışma belki de.. sevgili editörlerimiz de yardımcı olur belki bize:) ben varım diyenler parmak kaldırsın.. haa bu arada bu güzel yastığın kalıpları da var:)

bu kanaviçe punc karışımı noel baba çorabı da benden size hediye:) işte burada link

22 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  o parmacığını kaldır hemen:)) favoricim senin neden maçubiyetin var ki. bizim tembelliğimizdi. embircim teşekkür ederim:)) aslıcım konuşalım.. hatta ben editörlerimiz de duysa diyorum:)) maviş de hemen yokum der zaten :((

 2. Avatar photo

  bir kez etkinliğe katılmış ve çok zevk almıştım.. kart etkinliğine de bir kez katıldım.. ama yarışma tarzı bişi olursa ben yokum! daha önce çok polemikler oldu.. oylamalar adil değil! olamıyorda doğrusu.. bir gariplikler olup kişilerin arasına mesafeler giriyor.. o zamanların soğukluğu yüzünden çok maharetli katılımcı aramızdan ayrıldı.. bence etkinlik yarışmasız olsun! amma illa yarışmak istiyoruz derseniz ben yokum!

 3. Avatar photo

  evet yarışmalarda çok kişi problem yaşadı, kırgınlıklar oluyor illa.. en güzeli bir etkinlik. çekiliş falan hoş geliyor kulağa ama nasıl organize edicez:)) bu arada katılmak istemeyenlere de teşekkür ederim:))) heppiinisiii çok seffiiooom:D

 4. Avatar photo

  şekerim katılacak olanları listeleyeceğiz! sonra herkesi biri ile eşleştireceğiz! son yayın gününden sonrada herkes eşine postalayacak!

 5. Avatar photo

  evet çelebim en güzeli ..herkes, yani katılmak isteyen herkes buraya ismini kesin olarak yazsın o zaman. zamanına birlikte karar veririz.

Bir yanıt yazın