Kişisel kağıt bebek

-
kağıt bebek
kağıt bebek

Artık kendi kişisel kağıt bebeğinizi oluşturmak çok kolay. Bir adet boydan çekilmiş fotoğrafınızı kenarlarından keserek onu bir kağıt bebek haline dönüştürebilirsiniz. Eğer kendiniz kıyafet oluşturmak istemezseniz buradaki “paper doll archives” bölümünden seçtiğiniz kıyafeti yazıcıdan çıkararak kağıt bebeğinizi giydirebilirsiniz. Şurada da farklı alternatifler mevcut.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

2 yorum gelmiş

  1. Bengi Abla

    gazetelerin verdiği şebnem bebekler geldi aklıma , ahh ne çok vardı bebeğim , itinayla hepsini saklarken yıllar sonra üniversitede o bebeklerin çok ta işime yarayacağını bilemezdim elbette :)Aynen Ayşegül serimde olduğu gibi Şebnem külkedisi , Şebnem çiftlikte , şebnem küçük gelin ahhhh ahhh ne günlerdi :)

  2. pharmacid[pilli_silinen_hesap]

    Tam bir nostalji…Çocukluğumda,kağıt bebekleri kendimiz çizerdik.Kıyafetlerini ise,kendimiz tasarlar,boyar ve büyük bir özenle keserdik.Kağıttan kıyafetin omuz kısımlarında bıraktığımız askı yerlerini bebeğimizin omuzlarına doğru kıvırırdık.Ne keyif alırdık ama…Şimdiki gibi Barbie’ler,Sindy’ler bu kadar revaçta değildi.Günümüzde oyuncakların çoğu,çocukların oynayacağı şekilde değil de,gözlerine hitap edeceği ve iki gün içinde sıkılıp,bir yenisi için ana babalarını canlarından bezdireceği şekilde üretiliyor(zeka ve el becerilerine yönelik olanlar hariç).Zaten çok sağlam yapılmamaları bile bu dev fırsat ekonomisini,besler konumda.Harikasın Arjinin,teşekkürler,sevgiler…

Bir Cevap Yazın