Kişiye özel çift taraflı amerikan servis

-


Kişiye özel çift taraflı amerikan servis modelleri.
Natural amerikan servislerimize yeni bir soluk ekledik. Şimdi isminizin baş harfleri ile süslediğimiz amerikan servisler çift taraflı kullanılabiliyor. Ön yüzde natural kumaş ve harf baskınız, arka yüzde ise seçtiğiniz renk kumaş, ekose, desen vs. ne isterseniz o.
Bu görmüş olduğunuz amerikan servis takımı bir tarafı naturel çuval kumaş, diğer tarafı siyah beyaz pötikareli kumaştan dikildi. A ve Ö harfleri ile süslendi. Sade ve orijinal bir takım.
Amerikan servis modellerinin temizlenmesinde nemli bez, elde yıkama ya da hassas yıkama tercih edilmelidir. Ölçüler 30×45 ebatındadır. Ufacık bir dokunuş ile masalar sizi ve sevdiklerinizi yansıtacak. Aile bireylerinin baş harfleri ile süslü amerikan servisler hem neşeli bir fikir, hem de hediye olarak götürülebilecek bir alternatif.

goodish’in diğer ürün çeşitleirni görmek için instragram profilini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

iki arkadaş olarak başlayıp daha sonra yolları ayıran Goodish, çok sevilen handmade damacana kılıfları serisi ile faaliyetlerine devam ediyor. Hem de Elif'e karnındaki minik ortağı Nil de eşlik ediyor :) Her bir üründe onun da emeği var sayılır :) iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın ! sevgiler, GOODISH