Kişiye özel çift taraflı amerikan servis

-


Kişiye özel çift taraflı amerikan servis modelleri.
Natural amerikan servislerimize yeni bir soluk ekledik. Şimdi isminizin baş harfleri ile süslediğimiz amerikan servisler çift taraflı kullanılabiliyor. Ön yüzde natural kumaş ve harf baskınız, arka yüzde ise seçtiğiniz renk kumaş, ekose, desen vs. ne isterseniz o.
Bu görmüş olduğunuz amerikan servis takımı bir tarafı naturel çuval kumaş, diğer tarafı siyah beyaz pötikareli kumaştan dikildi. A ve Ö harfleri ile süslendi. Sade ve orijinal bir takım.
Amerikan servis modellerinin temizlenmesinde nemli bez, elde yıkama ya da hassas yıkama tercih edilmelidir. Ölçüler 30×45 ebatındadır. Ufacık bir dokunuş ile masalar sizi ve sevdiklerinizi yansıtacak. Aile bireylerinin baş harfleri ile süslü amerikan servisler hem neşeli bir fikir, hem de hediye olarak götürülebilecek bir alternatif.

goodish’in diğer ürün çeşitleirni görmek için instragram profilini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Goodish

üniversiteden beridir dostulugunu sürdüren iki arkadaş olarak çıktık bu yola.

birlikte yemek-içmek, masa başlarında sohbet etmek, sınavlara hazırlanmak gibi büyük zamanlar harcadık şimdiye kadar.

ve birgün dedik ki biz birlikte neden anladığımız,eğitimini aldığımız işimizi yapmıyoruz? neden bunu keyifli hala getirmiyoruz? neden insanlarında sevdikleriyle keyifli masalarda, özenli mutfaklarda vakit geçirmelerine yardımcı olmayalım? neden bir alternatif olmayalım ki ev tekstiline?

GOODISH böyle başladı. bu iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın !

 

sevgiler,

GOODISH