Perşembe, Ekim 27, 2016
Kişiye özel porselen fincalar

Kişiye özel porselen fincalar

10
Kişiye özel porselen fincalar
Çiftlere özel tasarım fincan takımı

Merhaba, uzun zamandır buralarda değildim ve işte bunun sonuçları :) Bir süredir takı dışında tasarımlar üzerinde çalışıyordum şimdi sizlerle bu tasarımlarımı paylaşmaktan mutluluk duyuyor ve yorumlarınızı heyecanla bekliyorum.

Daha fazlası için gliatasarim

Kişiye özel porselen fincalar
Üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz.

Kişiye özel porselen fincalar

Kişiye özel porselen fincalar
Mor üzerine tebeşirle yazı yazabilirsiniz.
Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

10 YORUMLAR

 1. Çok güzelmiş hepsi ama Eceyi (kızımın adı olduğu için :) ) ve özellikle de mor olanı çok beğendim tebeşirle yazı yazıp silinmesi enteresan olmuş ve herkesin adını yazıp silebiliriz :)

 2. Çok teşekkürler hepinize :)
  Bu çalışmalarda aslında tek sınır kişinin hayal gücü.
  Hemen hemen her istenilen yazılabilir…

  Bizim ailede de bir Ece var, bu kupada ona hediye edildi zaten :)
  Çiftler için olan da sevgili kardeşimle eşine hediye edilecek.
  Hazır model çıkartıyorken bari dedim, hayatımdaki kişilerin isimlerini kullanayım :)

  Bir de tabaklar var, onları da en kısa zamanda paylaşabilmeyi umuyorum.

 3. hepsi birbirinden güzel tasarımlar olmuş:) özellikle isim yazılan fincanlara bayıldım !!

  bu fincanlardan kız isteme töreni için de yaptıracan, damadın ismi yazan fincan belli olsun ki ,tuzunu biberini güzel güzel döktükten sonra damada içiresin :D haha tabii tuzu ve biberi fazla kaçırıp damat evlenmekten vazgeçip ,arkasına bile bakmadan gider, sonra fincanla sap gibi ortada kalırsın bekar ve elinde damadın ismi yazan fincanla :( tuz ve biber iyi bir fikir olmayabilir ben bu konuyu accık düşünem :D yok yok en iyisi evlenince tuzu biberi dökmek ,nikahı garantiye alalım önce canımm :) offf ortada kahvesini tuzlaycak bir adam bile yok yahuu ne edem ben şimdi yine dertlendim ben!!

 4. :D zulal en iyisi sen tebeşirle yazılanından yaptır her gelenin adını yazarsın beğenmezsen de silersin :) hatta tam takım yaptır kayınvalideye de jest olsun :) anneciiiim yazarsın :) :) :) akikoko akikoko

 5. haha :) yağmuryürek senin öneri daha güzelmiş yavv :) köprüyü geçinceye kadar anneciğim, köprüyü geçince cadı kaynana yazarım nasıl ? :D