Pazar, Ekim 23, 2016
Kışlıklar valizlerden çıkınca

Kışlıklar valizlerden çıkınca

2

örgü modelleri
Merhaba arkadaşlar… Malum havalar soğudukça yazlıklarla kışlıklar yer değiştiriyor ve yer değiştikçe sizinle paylaşmadığım şeyler önüme çıkıyor, onları paylaşmak istiyorum ben de :)
Bu şal annemin bana yaklaşık olarak 3-4 yıl önce örmüş olduğu bir şal. Çok severek kullandım ve hala da kullanıyorum. Canım annemin ellerine sağlık diyorum..

örgü modelleri
Bu yeleğimizin arkası ve bu yelek de annemin eseri olup torundan toruna aktarılmaktadır :) Önce yeğenim kullandı ve şimdi de benim kuzum kullanıyor birkaç yıldır. Bu yıl bile olur kızıma bu yelek :) Yeleğin kendisinde bir espri yok ama bu palyaço, sonradan örülüp dikilmiş yeleğin arkasına. Böylelikle 3 boyutlu bir havası var yeleğin, çok şirin :) Saçlar yürürken sallanıyor falan :)

örgü modelleri
Bu da benim geçen yıl herkeste baykuş var benim kızımda neden olmasın diye ördüğüm bere :) Ama bu yıl kuzumun kafasını sıkıyormuş ve takmak istemiyormuşmuş cadı :) Bakalım o hangi kuzenine verilir (Şimdilik küçük yok veremiyoruz bavula kaldırıldı : ))

Umarım beğenirsiniz arkadaşlar. Fikir oluşturması açısından paylaşmak istedim çünkü severek kullandığım eşyalarım bunlar.. Daha fazla ayrıntı ve görsel için de bloguma beklerim :)

2 YORUMLAR

  1. vayyyyy neler çıkmış gün yüzüne …. sen dipsiz bi kuyu gibisin kızım eşeledikçe bi marifetin çıkıyo :) yakında MALKOÇOĞLU benim desen herkes inancak :) 100 marifetli yok yok 1000 marifetli arkadaşım benim :) bu arada marifet anneden geçmiş belli yeleğe bayıldım :) ellerine sağlık annenin…

  2. Teşekkür ederim yagmuryureğim :) Annemin de her türlü işlevi var evet ona çekmişim :) Sıra Eceyi kendime benzetmekte bir taktiği varsa elbette :) haha :)