Çarşamba, Ekim 26, 2016
KİTAP AYRAÇLARI

KİTAP AYRAÇLARI

15
kitap ayracı
kitap ayracı

Bunlar da anlaşıldığı üzere oğlumun marifetleri.Derilerin arkasında koli kartonları kullandı. Biraz sertlik vermek için

15 YORUMLAR

  1. krizantem, ufuk oğlunun yaşını söylemiyor.acaba kız annelerine mi söylemiyor diye düşünüyorum.sanırım ” benim oğlan elden gidecek” diye korkuyor. :))))

  2. :)))) 19 yaşında. Çok küçük değil yani.Güzel sanatlara hazırlanıyor zaten. Güzel de resim yapar.Evet ucunda püskül iyi fikir Ds Handmade…Kriizantem ve Pollyanna 69 ,oğlum eninde sonunda elden gidecek… Ne yapalım mutlu olsun da… Sizin kızlarınız var sanırım. Ne güzel ….

  3. Telimi veremiyorum buradan ama benim bloğuma yazabilirsin sanırım Çelebi 74. Oradan sana bilgi verebilirim. Ya da pasajımdanulaşabilirsin. Ben orada açıklama yaptım. Ankara içi ise elden de iletebilirim. Değilse koşulları birlikte belirleyebiliriz.Çok teşekkürler….

  4. ufudik arkadaşım, nereden buluyorsunuz bu derileri merak ettim. çok güzeller. tabi o derileri ben de bulsam, bu kadar güzel şeyler yapamam… oğlunuzun ellerine sağlık.

  5. Arkadaşlarım çok teşekkürler. Acemihobici arkadaşım, ben Ankara’dayım. Güven çarşısında dericiler var. Eski parça derileri kiloyla veriyorlar. Oraya gidip seçiyoruz. Ulus’ta. Keşke sana da gönderebilsem. İstersen postayla gönderirim….:))))