15 yorum gelmiş

 1. polyanna 69

  krizantem, ufuk oğlunun yaşını söylemiyor.acaba kız annelerine mi söylemiyor diye düşünüyorum.sanırım ” benim oğlan elden gidecek” diye korkuyor. :))))

 2. ufudik

  :)))) 19 yaşında. Çok küçük değil yani.Güzel sanatlara hazırlanıyor zaten. Güzel de resim yapar.Evet ucunda püskül iyi fikir Ds Handmade…Kriizantem ve Pollyanna 69 ,oğlum eninde sonunda elden gidecek… Ne yapalım mutlu olsun da… Sizin kızlarınız var sanırım. Ne güzel ….

 3. ufudik

  Telimi veremiyorum buradan ama benim bloğuma yazabilirsin sanırım Çelebi 74. Oradan sana bilgi verebilirim. Ya da pasajımdanulaşabilirsin. Ben orada açıklama yaptım. Ankara içi ise elden de iletebilirim. Değilse koşulları birlikte belirleyebiliriz.Çok teşekkürler….

 4. acemihobici

  ufudik arkadaşım, nereden buluyorsunuz bu derileri merak ettim. çok güzeller. tabi o derileri ben de bulsam, bu kadar güzel şeyler yapamam… oğlunuzun ellerine sağlık.

 5. ufudik

  Arkadaşlarım çok teşekkürler. Acemihobici arkadaşım, ben Ankara’dayım. Güven çarşısında dericiler var. Eski parça derileri kiloyla veriyorlar. Oraya gidip seçiyoruz. Ulus’ta. Keşke sana da gönderebilsem. İstersen postayla gönderirim….:))))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ufudik

24 yıllık Edebiyat öğretmeniyim. Oğlumla ve kedimizle birlikte yaşıyoruz. Sanatı ve emek ürünü her şeyi severim. Mesleğimi ve insanları çok seviyorum. Dünyayı daha güzel hale getirmek için elimden ne gelirse yapmak istiyorum.