15 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  krizantem, ufuk oğlunun yaşını söylemiyor.acaba kız annelerine mi söylemiyor diye düşünüyorum.sanırım ” benim oğlan elden gidecek” diye korkuyor. :))))

 2. Avatar photo

  :)))) 19 yaşında. Çok küçük değil yani.Güzel sanatlara hazırlanıyor zaten. Güzel de resim yapar.Evet ucunda püskül iyi fikir Ds Handmade…Kriizantem ve Pollyanna 69 ,oğlum eninde sonunda elden gidecek… Ne yapalım mutlu olsun da… Sizin kızlarınız var sanırım. Ne güzel ….

 3. Avatar photo

  Telimi veremiyorum buradan ama benim bloğuma yazabilirsin sanırım Çelebi 74. Oradan sana bilgi verebilirim. Ya da pasajımdanulaşabilirsin. Ben orada açıklama yaptım. Ankara içi ise elden de iletebilirim. Değilse koşulları birlikte belirleyebiliriz.Çok teşekkürler….

 4. Avatar photo

  ufudik arkadaşım, nereden buluyorsunuz bu derileri merak ettim. çok güzeller. tabi o derileri ben de bulsam, bu kadar güzel şeyler yapamam… oğlunuzun ellerine sağlık.

 5. Avatar photo

  Arkadaşlarım çok teşekkürler. Acemihobici arkadaşım, ben Ankara’dayım. Güven çarşısında dericiler var. Eski parça derileri kiloyla veriyorlar. Oraya gidip seçiyoruz. Ulus’ta. Keşke sana da gönderebilsem. İstersen postayla gönderirim….:))))

Bir cevap yazın

Avatar photo

24 yıllık Edebiyat öğretmeniyim. Oğlumla ve kedimizle birlikte yaşıyoruz. Sanatı ve emek ürünü her şeyi severim. Mesleğimi ve insanları çok seviyorum. Dünyayı daha güzel hale getirmek için elimden ne gelirse yapmak istiyorum.

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...