Salı, Ekim 25, 2016
KİTAP AYRAÇLARIM VARRRR…

KİTAP AYRAÇLARIM VARRRR…

39

On marifetçiler olarak son zamanlarda kitap ayraçları furyasına pek bi kaptırdık kendimizi. bence çok iyi de oldu. Eşe dosta, konu komşuya, arkadaşa kardeşe, çoluk çocuğa bunlarda hediye ederek daha çok kitap okumayı pekiştirebilirizde. Araştırıp didinip bir çok kullanabileceğimiz kitap ayraç modellerini sizlerle paylaşmaktan gurur duyarım efendim:)))Burda ücretsizolarak kaydedip kullanacağınız bir şablon, burda, burda da baykuş meraklılarına,burda ise kalıp olarak belki oynamak gerekecek ama kendimiz çocuğumuzun veya bir arkadaşının resmini yapıştırıp pvc ile kaplatarak harike bir hediyelik olabilir, bura çizimi becerikli olanların esinlenebileceği bir site, yarasa, kuş, dinazor.…vs gibi bilumum haşeratlar olan bir şablon:))yok bana cici birşeyler lazım diyenler için ise burası,bura,ve buasrı, kızların masallarını süsleyen prensesler için bura,çocuğuma çıktısını alayım kendi boyasın diyenler için,bilgisayar oyunları karakterleri için,köpecik ve kedicikli isteyenler için ise burası,sünger bopkarakteri için…çocuğunuzn ismini yazıp resmini yapıştırarak kız ve erkek çocukları için yapılmış hazır şablon,pek önerilmez ama yinede çizgi savaşçılar içinde bura, bura, bura,ve burası, muzurluklar isteyenler içinde…….bunlarda kes yapıştır kendinistediğini yap olan kısım…..bunlarda son:)))

39 YORUMLAR

  1. harika bir yazı olmuşş varyaa ne ararsan var BURDA :):):)tebrikler başarılar puan verebilseydik 10 üzerinden 10 veriyorum:) 10 numara 5 yıldız:)

  2. E daha ne olsun, bayram, yılbaşı hediyeleri çarçabuk hazır olacak işte, sen ve bütün örnek verenlere teşekkürler…

  3. Birçoğunu kaydettim,bayaa bi uğraşmışsınız zaman ayırıpta,hepsi için de çok çok teşekkürler.

  4. işinize yaradı ise ne mutlu baktımki pek bi rağabet oldu kitap ayraçlarına böle bi çalışma yapayım dedim. araştırma yaparken benim arşivde pek bi kabardı:)))

  5. çok sexi ler.))eşlere hediye yapılabilir..belki sebeple kitap okurlar:))ne kadar akıllarını verebilirler okudukları kitaba bilemem ama :))

  6. olmaz böyle bir şey iki dakka önce asyayaren aklımdan geçti nerelerde sesi soluğu çıkmıyor diye düşündüm. sonra gmaileme bakayım dedim pilli yorum avcısından buraya düştüm. hayret bişi. asyayaren bak seni düşünenler var bir ses ver aloooo.

  7. bbuket…..canım ben çok şükür sağım da… sıcaklarla pek aram ii değil. ölüyorum geberiyorum desem yeri vardır. bilmiyorum bilginiz varmı ama bir bebek daha bekliyorum ve son ayımdayım. nasip olursa planda bi değişiklik olmazsa arife gününden bir gün önce doğum olacak …ondan mıdır nedir sınavlarım sıcaklar hamilelik derken iyice kaptırdım ev hanımlığına kendimi de gelmez oldum buralara….dolunay82valla merakınız için tşk ederim tesadüfen bende görüdm yorumunuzu. ufaktan ufaktan yazmaya başlayım diyordum ki…. sanırım en azından doğuma kadar olsun başlarım herlade. çok değişiklikler yapıldı evimde çokkkk. bebek hazırlıkları …..çokkk en kısa zamanda görüşmek üzerehı…. bide mouse ile ilgili sorunum var. halledebilirsem çok dahah ii olacak da..

  8. cok uzun zaman olmus ben yokmusum daha:)) hosgeldiniz asya ve cok gecmis ve hayırlı bi dogum gerceklestirirsiniz insallah dikkat edin bu sıcaklarda lütfen istanbul yanıyor:))

  9. dilekkk hep eski yorumlada görürdüm seni avatarın unutulmuyo:)) artık yoksun sanıyodum şaşırdım:))ayyy bebiş gelcekmiş ne güzelll az kalmış dayan sabrı zor ama dogunca unutuluyo

  10. mavisofra çok şükür 7 aylık oldu zor gunlerimizi atlattık. şimdi herşey unutuldu gece uykularımızda bi duzene girseydı:DDDnrhnrml tşk ederim temenilerin için.geçmişe bi bakayaım dedim şimdi frkettim yazılarınızı:)))