Salı, Ekim 25, 2016

Kitap Yüzük

15
cici yuzuk
cici yuzuk

Burada buldugum bu kitap seklindeki yuzuk-notluk tasarimina bayildim.Ben de bitane yapmak istiyorum :)

cici yuzuk
cici yuzuk

15 YORUMLAR

  1. Bak bu ne şimdi.. ;Yine beni uykusuz bırakacak bir şey.. ama yapma canım böyle şeyler.. Bu örülmezde ee nasıl yapçaz bunu… Çok ilginç cidden..

  2. evet bencede defter kesilebilir, ay dur cadı kazanı sokma şimdi aklıma, sırada başka şeyler var.. araya sıkışır mı acaba bu?

  3. aslında SEVGİLİLER GÜNÜ için çok güzel olurmuş.sayfalarına sevgi sözcükleri veya bir şiir konduruphediye edilebilir. :)))tüh yaaaa ben bunu atlamışım :(((ÖFFFfff o kadar çok kırmızılarım var ki :((( yetişemiyorum

  4. işte en kötü tarafı burası :((aslında bizim bu sitemizi erkekler takip etmeli di mi.?cadıkazanı.ah takip etseler onlara ne kopyalar veriyoruz buradan amahaberleri yok (akılsızlar :))))) )Ama cadıkazanı bunu aslında sevdiğimiz her kese yapabiliriz. mesela çocuklarımıza doğum günlerinde ömürlerince saklayabilirler.inşallah bir gün sen bunu gerçekleştirirsin:))

  5. evet semyil ablacim erkekler takip etmeli sonrada hediye bulamiyoruz alamiyoruz sçemeiyoruz beceremiyoruz cart curt:) evet aslinda haklisin yani hediye edilebilir biri bana hediye etse çok begenirim ama bazi insanlar bu tarz cincik seylerden hoslanmiyor anlamiyor boyle seylerden yani kucuk gorebilir bunu bi dusunmek lazim vermeden once:) çocugum olunca yapiyim bitane bari:)

  6. buradan tüm “on marifet” li arkadaşlarımın SEVGİ GÜNÜNÜkutluyorum.her zaman tüm sevdikleriniz yanınızda yakınınızda olsun.:))