Kız bebek için kapı süsü modelleri

-


Merhaba. Son zamanlarda müşterilerim ve arkadaşlarımın bebekleri için hazırladığım kapı süsü modellerini toplu olarak yayınlamak istedim. İlginçtir ki hep kız bebekler için çalışmışım kapı süslerini.
İlk kapı süsünü arkadaşımın bebeği için hediye olarak yaptım. Çam sakızı çoban armağanı:)


İkinci kapı süsü Karya bebek için hazırladığım ayılı kapı süsü


Üçüncü yine arkadaşımın kızı için hazırladığım tamamen harflerden oluşan kapı/duvar süsü


Dördüncü kapı süsü İsviçre’de yaşayan Aslı Hanım’ın kızı Seredina için. Tamamı dolgulu olarak hazırlandı ve el dikişi ile dikildi.


Son olarak Zeynep için hazırladığım tamamı dolgulu bol kuşlu kapı süsü

Umarım hepsini beğenmiş sinizdir.

İletişim ve sipariş için sekerkeceler@gmail.com dan bana ulaşabilirsiniz. Şeker Günler

Bir cevap yazın

Avatar photo

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...