Kız bebek mevlüt elbise seti

-


Kız bebek mevlüt elbise seti ile merhaba arkadaşlar. Yoğunluk nedeniyle bir süredir paylaşım yapamadım ama bu süre içerisinde birbirinden şık ürünler hazırlamaya devam ediyorum. Bu güzelliklerden bazılarını da sizlerle paylaşmak istedim.
Pudra pembe renk kız bebek mevlüt elbise setimiz minik prenseslerin en özel gününde onlara eşlik edecek  :)
Zarif kızlarımıza özel etek uçları dantel dikimli ve arka kısımda kocaman bir fiyonk hazırlandı. Aynı fiyongun biraz daha ufak boyutlu olanını saç bandı için hazırladık ve tabii ayakkabıları için de. Detay süslemelerini kristal taşlar ile yaptık ışıltı katması için.
Elbise setini istediğimiz parçalar ile kombinleyebilirsiniz. Ve istediğiniz renklerde hazırlanabilir.
Şu an için 5 renk olarak mevcut. Şeker pembe, pudra pembe, krem, saks mavisi ve mint yeşili olarak 5 renk hazırladık.

Tütü etek takımı renkleri ve diğer çalışmalarım için bana buradan ya da profilimdeki diğer linklerden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar