Cuma, Nisan 28, 2017

KIZ KULESİ

2

sonunda maket de yaptım:))canım ailemi seyredenler bilir..meliha maket yapmış,beğenilmeyince onur meselesi yapmıştı.))yeğenin dönem ödevi için maket yapmam gerekince bende onur meselesi yaptım..benim yeğenimin maketi hepsinden güzel olsun istedim..kuleye bayrağımızıda diktim…:))yeğenmi not alır benmi bilmiyorum ama tek bildiğim ufacık çocuklara çok yükleniyorlar..çocuklar çocukluklarını yaşayamıyor yazık..

2 YORUMLAR

  1. ne hoş olmuş ..öğretmen ne der bilemiyorum tabi :))artık öğretmen merkezli bir eğitim sistemi yok herşey öğrenci merkezli,böyle olması daha iyi ama..biz sadece alışık değiliz öğretmen anlatır çocuk pasif olarak dinlerdi genelde eskiden, artık öyle değil çocuklar aktif öğretmen yol gösterici,rehber konumundayaklaşım bu

  2. evet öğretmenler yol gösterici ama eskisi gibi idealist öğretmen çok az..öğretmen önce yolu öğretir,çocuk takip eder..şimdiki öğretmenler sayfayı söylüyor sen bul yolunu diyor..tabii sistem ne amaçlıyor onu bilemem ama..yolu tarif etmeden sen bul demek çocuklara bence ağır bir yük.birde dersane faktörü eklendi,çocuk çocukluğunu yaşayamıyor..fazla yükleniyorlar çocuklara..teşekkürler yorumun için Racine..