Cuma, Ekim 28, 2016
kızlarrrr ben geldimmm

kızlarrrr ben geldimmm

3

….ayy uzun süre aranızdan ayrı kalmıştım yeni şeylerde üretememiştim epeydir ama sizleri hep takip ettim şimdi yeni ahşap kutumla aranıza geri döndüm umarım beğenirsinizhepinizi sevgiyle selamlıyorum.

3 YORUMLAR

  1. desen kutunun açılış yönüne göre ters olmuş bu ahşap boyamada tercih edilmeyen bir durumdur ayrıca zemin rengi resmi boğmuşbir kursa gidip bu zevkli konuyu ilerletebilirsiniz sevgiler…

  2. ev hanımı değilim çalışıyorum o yüzden kursa gitme imkanım da yok ancak emekli olunca incelikleri öğrenebilirim.. Ama ben böylede seviyorum sonuçşta hobi olarak yapıyorum emeğim zevkim detaycı değilim kapak ters yöne açılmış benim için önemli olan o değil ince eleştiriniz için çok teşekkür ederim söylediklerinizde haklısınız resim ters yönde boyada boğmuş olabilir çünkü evdeki tek kalan güzel renklerim onlardı bu bir değerlendirme çalışması gidip para verip almadım boyaları ahşap kutuya da 15 tl para vermedim pazar 2 tl ye aldım ;)

  3. ellerinize sağlık güzel olmuş.kursa gitmeden evde kendi kendine öğrenince bu tarz sıkıntılar olabilir doğaldır da.zamanla çok güzel işler yapacağınızdan eminim.