Pazar, Ekim 23, 2016

Kokoş Çanta…

17

Sevgili Yokumdiyor’un buradaki yazısından faydalanarak ben de kendime çanta diktim, pek bir sevdim… Mevsimi geçti hoş ama seneye hazır olsun, bahar gelir gelmez takarım koluma:))

Öyküsü bloğumda efendim:)))

17 YORUMLAR

  1. evet sevgili noblesseciğim cuval bezinden lakin bu döşemelik çuvalbezi, altında bir başka kumaş (tela gibi) yapıştırmışlar ki çok zor sökülüyor. ben bu yüzden farklı bir kumaşla astar bile yapmadım yokumdiyorum paylaştığı şekilde… Fakat dikiş makinası ile dikemedim elde parmaklarım paralandı,iğne işlemiyor, ütülemesi de çok zor o yapışkanlı kumaş yüzünden ama oldu işte:))

  2. Sevgili Bynfavorim,celebim,farfinciğim ve 42nezissciğim teşekkürler beğenilerinize…sevgili nazesenciğim, yağmursuz havada kullanılabilirde üstü açık ve kumaş olduğu için su emeceğinden pek kullanışlı olmaz bu kış kıyamette:)) beklerim napim şunun şurasında ne kaldı bahara:)))

  3. teşekkür ederim sevgili aslımaviciğim, deneyeyim bakayım yağmursuz bir havada bari ben hep baharı hayal ettim yaparken:)))

  4. bu çanta modelinde bi çantam vardı, çok kullanışlı oluyor gerçekten. ellerine sağlık. çok muntazam dikmişsin:) ben çok beğendim…

  5. sevgili mavisofracığım, genelde birebir yapmak yerine sentezleyip kendi yorumladığımı yapmayı tercih ediyorum ama bu çantayı fazla oynayarak değiştiremeyecek kadar sevdim lakin evde gerekli malzeme olsaydı asma yaprağı ve üzüm salkımı yapacaktım gül yerine…insallah o bir başka projeye:) Benimkinin farkı sapları ve sapına dolanan yaprakları oldu bu kere…sevgili aymeciğim teşekkürler…sevgili gonuldeneleciğim teşekkürler canım. yoksun ortalarda ne zamanlar, yaz rehaveti mi? :))