kokoş hanımlar için terlik taşıma çantası :)

-
terlik taşıma çantası flaşsız
terlik taşıma çantası flaşsız

marifetli kayınvalidemin nişanlıyken hediye ettiği terlik taşıma çantam.hani bayanlar günlere gittiğinde terliğini ayakkabısını yanında taşır ya onun için. ben daha hiç kullanmadım ama çok beğeniyorum :)

terlik taşıma çantası flaşlı
terlik taşıma çantası flaşlı
Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

16 yorum gelmiş

 1. locaselene

  annemin yaptığı ve bütün yeğenlerimin giydiği herkesin siariş verdiği örgülerden bir tanesi canım annem öyle güzel yapar ki bu örgü işini

 2. dilevser

  Annemin ve tüm komşuların vardı bunlardan ben hatırlıyorum. Şimdilerde pek yk sanırım ya da ben komşu ahbap gezmelerine katılamıyorum da ondan görmüyorum. ama geçen gün arkadaşıma kız istemeye gittik, bi kokoş olmuşum sormayın. :) yani gelin kız benden sadeydi diyim anlayın.. ve buna ihtiyacım oldu, ayakkabılarımı torbada götürmek zorunda kaldım, aceleden bir şey de uyduramadım.. Demekki el atında bulunması gereken bir şey bu:)

 3. baharrrrr

  evet dilevser öyle durumlarda lazım oluyor canım:) kardeşime kız istemeye giderken kullanırım bende olmazsa görümce olarak hehehe :)

 4. btita

  HİÇ BANA GÖRE DEĞİL AMA BÖYLE ŞEYLERİ SEVENLER İÇİN GÜZEL OLSA GEREK YİNEDE EMEK HARCANMIŞ GÜZEL

 5. baharrrrr

  teşekkürler buklet :) muzaffer seninde işin gücün yokmu hep benle uğraşıyorsun?? aşk olsun :(( beğenmediysen beğenmedim de yani :(

Bir Cevap Yazın