Perşembe, Ekim 27, 2016
Koltuk Düğmesi Dönüşümüm:)

Koltuk Düğmesi Dönüşümüm:)

28

bu düğmeler pembe koltuğumuzun üzerine emaneten dikilmiş düğmelerdi.. yeni almış olmamıza rağmen, eşyalar konusunda şanssız oluduğumuz için sanırım, yaklaşık bir hafta kadar sonra patır patır döküldüler:))) eşim kızgın tavırlarla aldığımız yerle hararetli telefon görüşmeleri yaparken ben de topladım düğmelerin hepsini,sökülmeyenleri de ben söktüm:)) kumaşla kapladım,birbirine ekledim ve çıtçıtla birleştirip taktım bileğime:)) koltuğu mahçup tavırlarla götürüp yeni düğmeler taktılar:)) onların kopmasını bekliyorum şimdi nniiiiiihaahhaahaaaaaaaa :)))

28 YORUMLAR

  1. bencede farfin farin geçti cnm artık çalışıyo aparat:)))))))))))))))))aymemmmm seni yerim ben anlatımınıda yerimmm dügmeye bile kötü kötü bakar olduk artık neyden ne yapsak diye ben çok begendim aşkım eline saglık koltugun neresindeydi o dügmeler cnm

  2. yani düğmeler koltuğun her yerinde:) aslında düğmeleri koparan da benim.. süpürürken fazla hırpaladım,toz giriyor aralarına diye. çaktırmayın aaa dokunmadan koptu bunlar .. ne adiiymişşşş…diye eşimi gaza getirdim:)

  3. haşladım ,kalayladım soktum evine:)) neler yaptığımı burda anlatırsam delil olarak kullanır:)) 10marifette benimm gizli takipçimdir kendisi. her yeni üyeye bile o olabilir gözüyle bakıyorum:)))))

  4. sokma onun yerine kendini yaaw:))) şakası bile kötü.. içinizden hiçbiri olamaz o . internete girmeyi bile ben öğrettim ona. yazdığı ilk harften anlarım onun olduğunu:))) aman bırakın şu uyuzu:))