Cumartesi, Ekim 22, 2016
Koltuk Yenileme

Koltuk Yenileme

19

Eski koltuğumu yeniledim ; bakalım beğenecek misiniz?

19 YORUMLAR

  1. güle güle kullanın. Çok güzel durmuş ama ahşap kısımlarına beyaz eskitme yaparsan çok çooookkkk güzel olur gibi geldi bana. Sadece bir fikir:))

  2. teşekkür ederim yorumlarınız için. eski yüzün sabitlenmesinde kullanılan kabaraları (koltukçu raptiyesi) kerpetenle söktüm önce. Sonra bu çok cici koltuk örtüsünü aşağı yukarı koltuğun ölçülerinde kestim (aslında epey büyük kesmişim) sonra fazlalıkları içeri kıvıra kıvıra yeni aldığım kabaraları çakarak kumaşı koltuğa sabitledim :) umarım açıklayıcı olmuşumdur. atladığım bir yer varsa hatırlatın lütfen :)

  3. bunu ben de düşündüm ama çok üşendim :)) Kapalı alanda boya vs kullanımı çok da uygun değil.Kış, dışarı taşı, soğukta çalış. e orda bekleyip kuruması lazım falan… Yaza belki.

  4. otrma yerinde ki süngerler yeni değişmişti ama çok dandikmiş yeni yaptırılan hemen çöktü :) Şimdi et kalınlığı 15 cm olan muhteşem bi gri sünger beğendim onu bulmaya çalışıyorum bulur bulmaz koltuk yine modifiye olacak :) hatta oturma yerlerini iki farklı kumaşla çift taraflı yapmayı düşünüyorum :)