Çarşamba, Ekim 26, 2016
KOLYE ASKISI ya da ANAHTAR ASKISI

KOLYE ASKISI ya da ANAHTAR ASKISI

14

Kolye askısı ya da anahtar askısı olarak kullanılabilecek bir ayna süsledim. Çalışmada damask desenli bir peçete ve pembe renkler kullandım.Fotoğraflı yapım aşamaları için TIK TIK

14 YORUMLAR

  1. bloğunda görmüştüm çok güzel,bayılıyorum senin bu çerçevelerine,aynı desenden kutularım var banyomda kenarıyla çiçekte mavi olsaydı birde kesin çalcaktım bunu ben.

  2. Çok güzel olmuş,bloğunuzda da inceledim,anlatım da süper olmuş,yanlış görmediysem resimlerden birinde elinizdeki küçük bir matkap(inşallah doğru görmüşümdür)koçtaştan bulabilirmiyiz acaba?çok kullanışlı bir şeye benziyor.Unutmadan, geçmiş olsun,umarım iyileşmişsinizdir.

  3. çok teşekkürler arkadaşlar;bir mesajla hepinizin sorularına cevap vereyim.*Ayna olarak İkea-Malma ayna kullandım.*Evet yanlış görmemişsiniz o elimdeki bir el matkabı ve onu zaten koçtaş’tan almıştım. fiyatı 100TL. civarındaydı.”performans power-200 parça portatif alet seti” olarak ararsanız bulacaksınız eminim. birçok parçası var zımpara,delme,aşındırma,parlatma vs vs. birçok işe yarıyor gerçekten. ben devekuşu yumurtası işlemek için almıştım. fakat henüz kısmet olmadı öyle bir çalışma yapmak.* hala iyileşemedim grip bronşite çevirdi.önümüzdeki 4 günlük tatil boyunca dinlenip düzelmeyi istiyorum artık.çok uzun sürdü gerçekten.

  4. Açıklama için çok teşekkür ederim KKCK,çok ta parçası varmış tam da bizlere göre bir alet,bununla neler yapılır nelerrr.Bu mevsimde gribal hastalıklar hep uzun sürüyor,dinlenmeden de geçmiyor,aman dikkat edin kendinize,çok çok geçmiş olsun.