Salı, Ekim 25, 2016
Kolye Bedevi

Kolye Bedevi

12

Sıcak ve yumuşak kumlarda ayak izleri kalan devenin üzerinde oturuyordu Bedevi kadın, boynunda kırmızı ve yeşilin en güzel tonlarından ham ipeğe tutturulmuş altın kaplama çerçevede, üzeri yazılı camdan pandant ve yine ipekten dokunmuş, onu koruyup sakındığını düşündüğü kıymetli muskası bulunuyordu.

12 YORUMLAR

  1. Her harika tasarımın bir harika hikayesi var galiba. Tasarım mı hikayeden çıkıyor, hikaye mi tasarımdan doğuyor ?

  2. Vay vay vay, oy oy oy:)) Hangisine mi hem kolyeye hem de öyküye:)) Harika ellerine sağlık… yolun açık şansın bol olsun…Canım Banucugum her ikisi de birbirini tetikliyor sanırım.. müthiş bir yol ve yolculuk:)

  3. Yolculuk, malzemeleri görünce yüreğimde başlıyor, heyecanla, hemen her şey birbiri ile eşleşiyor parçadan bütüne………zaten öykü bitmiş oluyor..benim ellerimde öykü biterken başka yüreklerde yeni yolculuklar başlıyor..Bilmem anlatabildim mi Banucacım:o)) sevgilerimle..

  4. fiamma1..evet yürüdüğüm müthiş bir yol ve yolculuk, içimdeki yolculuk..teşekkür ediyorum wayway ve oy oy larına:o)) sevgilerimle..alonenes, sevimli hayat, nazesen, sybella, beğenileriniz için çok teşekkür ediyorum, Hepinize sevgiler.