Çarşamba, Ekim 26, 2016
komşumun diğer paspası

komşumun diğer paspası

18

Daha önce marifetli komşumun ördüğü paspası paylaşmıştım.Diğerinide bitirmiş.Bunun tasarımı kendine ait.yine çok güzel olmuş dimi?

18 YORUMLAR

  1. müthiş bir şey olmuş bayıldım bunaacaba öğrenebilirmiyim toplanmaması için altına ne yapılmış….cevap yazarsanız çok sevinirim.

  2. Sevgili daisy rna ,henüz altına bişey eklememiş.Hatta resimlerken konuştuk.En sonunda kaydırmaz dikmeye karar verdi.Komşum adına teşekkürler.Çok genç,yeni evli bir öğretmen.Diğer paspasındaki yorumlarla mutlu olmuş.Bunlarıda okur:))

  3. ama olmazki komuşunuz pas pas örmüyor tasarım yapıyo burda..zemin renginde kullanılan ip sadece sakallı ipmi ? yoksa içine sakallı ipin yanında paspas ipide karıştırılmış mı?komşunuzun ellerine sağlık.

  4. harika olmuş komşunuzun ellerine sağlık üstündeki yeşil ve turuncudan bende mutfağım için örüyorum ipim kalırsa böyle bir dizaynla zeminde açık sarı kullanarak takım yapabilirim rica etsem sorarmısınız turuncu ve yeşili sonradan örüp dikmişmi öyle ise şişlemi tığlamı ördü o parçaları şimdiden tşkl

  5. :)))okuyor merak etme..okuyor ve çok mutlu oluyor.hatta üzerindeki renkli kısım daha dikilmemiş.resimleyim diye yerleştirdi:))bu durumda soru cevaplanmış oldu:)

  6. Bu arada arkadaşlar komşum adına teşekkürler güzel yorumlarınız için.sorulara cevap vereyim şimdi;aleyna diğer pembede karıştırmamış.ama bunu örerken içine düz ip kullanarak ördü.sevgili mudil,üstteki renkli kısımları ayrıca şişle 5 ilmekti yanılmıyorsam şeklini vererek örmüş.İki uzun çizgide tığla çekilmiş zincir.Bildiğim kadarıyla cevapladım arkadaşlar. Örgüsüde lastik örgü.

  7. süper olmuş ah bi takımda ben yapabilsem banyoma :(4 senedir halaaaaa boş banyom. satılanlarda komik duruyo hangar gibi banyocanım komşuna sorar mısın içine sakallı iplikden başka iplik kullanmış mı bide kayıyor mu banyoda :)elleri dert görmesinsanada köprü vazifen için çok tşk ederimmmmm