Perşembe, Ekim 27, 2016
konserve kutuları; kalemlik fırçalık vs.

konserve kutuları; kalemlik fırçalık vs.

21

arkadaşlar aldığımız metal kutudaki çikolataları yedikten sonra dışını odamızın renklerinde bi kumaş ile kaplarsak ortaya bu fırcalık çıkıyo :P veya banyonuzun renklerinde de olabilir diş fırçalık macunlukta yapabilirsiniz ben yaptım ve görenler şaşıyo :)

21 YORUMLAR

  1. teşekkür edeim..orda bi hamaratlık da var :)) kumaşı beğenmişsiniz kumasımda yatak odamın perdesinden artan kumaş :) onuda değerlendirdim yani :) ayrıca kutuların altında da gördüğünüz gibi örtüsüde var 2 komidin bir de aynanın önüne örtü var

  2. aman neduk abla katlama bırak essahtan bak buruşturup buruşturup basketttt atması zevkli oluyo hatta böle galoşlar gibi topda yapabilirisn :)))

  3. Hem nerde bende poşet katlayacak çocuklar?

    amaaaaaaaaaan neduk sen de….poşet katlayacak büyük buldun…çocuk arıyorsun…toy toy toy…:)karışma, laf etme kuzulara….

  4. geldim ablam…….bak şimdi mesela başka bir siteden birşey beğendin o sitenin adres çubuğundaki http:// diye başlayan adresi kopyalıyorsunmarifetteki yazına gelip “burda” diye yazıp burdanın üstünü fare ile tıklayıp karalıyorsun sonra başka hiç bir yere tıklamadan link kutusuna tıklıyorsun açılan kutuya kopyaladığın adresi yapıştırıyorsun bu kadarsonra kaldığın yerden yazını yazmaya devam ediyorsun :))