Cumartesi, Ekim 22, 2016
KONSERVE KUTUSU MU DEDİNİZ?

KONSERVE KUTUSU MU DEDİNİZ?

18

En basit işlem bu geldi bana. Boya, naylon poşetten resim kes, yapıştır ya da dekupaj yap. Bir katta vernik at. İçine ne koyacağın sana kalmış. Fırçalar, kalemler vs. çiçek bile ekilebilir.

18 YORUMLAR

  1. çok çok güzel ölmuş ellerinize sağlık , ayrıca poşetten resim kesmekde çok güzel fikir.obje ile tamamen sıfırlanmış oluyordur herhalde. çünki peçete de bile pürüzler olabiliyor.

  2. yani şimdi neduk abla beyaz plastik badana boyası ile boyuyorsun üstüne kuruduktan sonra poşet desenlerini yapıştırıyorsun (ne ile tabiki)sonra vernikliyorsun bu kadarcıkmıçok güzel olmuşlar..boyamaya merak saldım adrenalin ve sibel abla bayağı yardımcı oluyolar ama ben en iyisi böyle bir teneke kutudan başlayım sonradan ahşay boyamaya geçeyim bari

  3. süper fikir bu, bende geçen derginin ekindeki görmüştüm simli derzleri. Bu arada ben ahşap boyama için hep hobi malzemelerinin satıldığı yerden minik boyalardan alıyordum. Sizin de yazdığınız gibi sonradan keşfedip boya malzemesi satılan yerlerden almaya başladım. Çok daha ekonomik oldu :))

  4. aaaa neduk abla senin kelebklerle benimkiley aynıymış baaak.. poşetler aynı çıkmış desene..ya bir boyama öğrendik o poşetlerden önceden elime ne çok geçerdi şimdide yok …