Köpekli tavşan kumaş oyuncak

-


Uzun zamandır yapmak istediğim tavşan oyuncak. Fatoş’un gönderdiği şapka ve patikler sonunda beni harekete geçirdi. Tek başına sıkılmasın diye bir köpek arkadaş da diktim.


Kumaş oyuncaklardan hoşlananlara fikir verebilir.

9 yorum gelmiş

 1. suzank

  Deniza ben size inanamıyorum! Harika olmuş tek kelime ile, maşallah.. Siz dikiş dersi falan aldınız mı, örneğin o burunda ki nakışı makinada mı yapıyorsunuz?? O gömleği, pantalonu da siz mi yaptınız? Çünkü sadece yetenek yetmez hani eğetim de gerekir bazı şeyler için ya o nedenle sordum ve merakediyorum artık :)

 2. DenizasToysJoys

  Suzank, çok teşekkür ederim! Beni şımartıyorsunuz 8)))Dikiş konusunda ben çok acemiyim. Bu iş bana çok zor geliyor. Bebekleri dikmeye başladığım zaman kadar gergin değilim ama hala bir bebek diktikten sonra bütün gün çalışan hamal kadar bitkin hissediyorum kendimi.Bu sene dikiş kursuna gitmeyi düşündüm ama sonunda fotoğraf kursu tercih ettim.Tavşanın burnunu elde nakış yaptım. Bu çok kolay bir şey. Giysiler – benim için oyuncağın en zor kısmı. Mesela ikinci pantolon dikmek zorunda kaldım. Birinci çok büyük kaldı. 8)))Gömleğin yakası da ilk defa kocaman yaptım. O şimdi yedekte duruyor. Anlaşılan yanılma – düzeltme taktiği kullanılmaktayım 8)))Ama bu işi öğrenmekte kararlıyım 8)))

 3. DenizasToysJoys

  Fatoşcum çok teşekkür ederim! Hem güzel özler için hem de patikler ve bere için! Sen olmasaydın kim bilir ben bu tavşanı ne zaman dikicektim 8)))

 4. suzank

  Anlaşılan hepsi sizde mevcut: yetenek, zevk, beceri!!.. Allah vermiş size ve sizde yapıyorsunuz görüldüğü üzre. BRAVO

Bir Cevap Yazın