7 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Çok güzel olmuş gerçektende.. Bu aralar disney juniorda sürekli korsan çizgifilmleri izleyen kızım da anne bende istiyorum dedi iş çıktı bana :D bir şekilde kandırmalıyım ama ben bu kadar uğraşamam bir göz bandı yapayım ona :D

 2. Avatar photo

  detaylar harika, gerçekten de nefis olmuş, elinize sağlık.
  @senayatilgan; “jake ve varolmayan ülke”yi diyorsunuz değil mi? :) bizimki ona “cenk ve varonyalılar” diyor, göz bandı fena fikir değil hakikaten, ben de yapayım :)

 3. Avatar photo

  Hahaha :) Evet onu diyorum. Bu aralar sürekli onlarla yatıp kalkıyoruz. Benimki de o ismi öğrenene kadar canı ıktı. Varolmayan ülke gerçektende anlaması zor onlar için :)

 4. Avatar photo

  çok güzel olmuş elinize sağlık.oğlumda izliyor bu filmi bende ona korsan gemi yapmayı düşünüyorum.ama önce keçeden korsan göz bandı yaptım.bayıldı:)

 5. Avatar photo

  ay çok teşekkür ederim herkese,güzel yorumlarınız için.ben bahsettiğiniz filmi bilmeden yapmıştım bu kapı süsünü..isteyene de seve seve yaparım:)

Bir cevap yazın

Avatar photo

bebek şekeri,kına gecesi,nişan,düğün aksesuarları ve tabiki keçe

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...