Çarşamba, Ekim 26, 2016

Kot battaniye

6
Kot kırkyama battaniye
Kot kırkyama battaniye

Bu fikir aklıma geldiğinde delisin sen demişti annem. Elimde yeterince eski kot yok çünkü ben kotlarımı iyice eskimeden atmam, olmayana veririm. Ama olduğu zaman ilk içim bu linteki kot battaniyeden yapıcam.

6 YORUMLAR

  1. Çok teşekkür ederim Nagice. Çok incesin. Ne diyeceğimi bilemiyorum aslında. Teklif etmen bile yetti de arttı. Bunu dün okusaydım evet derdim aslında ama bu gece hayatımda çok köklü değişiklikler olacağının haberini aldım (iş ve yer değişikliği önemli bişey değil fazla). Her neyse benim için bu teklifini sakla ve ben şu hayatımı bir düzene sokana kadar müsade et. İlk fırsatta sevine sevine senden onları istiycem sanırım. Bana bol şanslar dile, bu aralar çok ihtiyacım olacak gibi. Sevgilerimle teşekkür ederim.

  2. lilicim bu battaniye ye bayıldım hemen tutuyorum. umarım hayatındaki köklü değişiklikler seni sevidirecek şekilde olur….

  3. dilekçim ben de şiddetle dediğin gibi olmasını diliyorum. Korkmuyo da değilim. Ellerim titriyor şimdi bile bir ay nasıl sabrederim bilmem. Belirsizlik rahatsızlık veriyor. Dua edin benim için. Çıkayım şu işin altından. sonra ne kot battaniyeler dikerim ben…