Kot battaniye

-
Kot kırkyama battaniye
Kot kırkyama battaniye

Bu fikir aklıma geldiğinde delisin sen demişti annem. Elimde yeterince eski kot yok çünkü ben kotlarımı iyice eskimeden atmam, olmayana veririm. Ama olduğu zaman ilk içim bu linteki kot battaniyeden yapıcam.

6 yorum gelmiş

 1. lilibebek

  Çok teşekkür ederim Nagice. Çok incesin. Ne diyeceğimi bilemiyorum aslında. Teklif etmen bile yetti de arttı. Bunu dün okusaydım evet derdim aslında ama bu gece hayatımda çok köklü değişiklikler olacağının haberini aldım (iş ve yer değişikliği önemli bişey değil fazla). Her neyse benim için bu teklifini sakla ve ben şu hayatımı bir düzene sokana kadar müsade et. İlk fırsatta sevine sevine senden onları istiycem sanırım. Bana bol şanslar dile, bu aralar çok ihtiyacım olacak gibi. Sevgilerimle teşekkür ederim.

 2. asyayaren

  lilicim bu battaniye ye bayıldım hemen tutuyorum. umarım hayatındaki köklü değişiklikler seni sevidirecek şekilde olur….

 3. lilibebek

  dilekçim ben de şiddetle dediğin gibi olmasını diliyorum. Korkmuyo da değilim. Ellerim titriyor şimdi bile bir ay nasıl sabrederim bilmem. Belirsizlik rahatsızlık veriyor. Dua edin benim için. Çıkayım şu işin altından. sonra ne kot battaniyeler dikerim ben…

 4. asyayaren

  inş canım inş ALLAH gönlüne göre verisn herşeyi…. sen üstesinden gelirsin merak etme yalnız biraz sabır…

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn