Pazar, Ekim 23, 2016

kot bileklik

19

Kot kumaş üzerine işleyerek oluşturduğum bilekliğim beğenilerinize sunulur efendim :)))

19 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar hepinize teşekkürler.ufudiğim evet seninkileri görünce hatırladım şimdi.bende benzer bir kolye çalışması yaptım yakında onuda ekliycem.galiba senden görüp esinlendiğim düşünüyorsun ona linkini eklerim canım sevgiler.

  2. beyak kelebek coşmuşsunuz canım bu ne daha yastığın güzelliğine doyamadan bunuda mı görecektim:))şaşırdım valla böyle birden vermeyin tüm işlerinizi yayına sindiremiyorum bak:)hem kot hem mavi en sevdiğim ikili.dur bi daha bakayım:))

  3. :)))Yok yok esinlendiğini felan düşünmedim inan… Bu tarzı çok sevdim…Sadece onu belirttim….Hatta bu tarzla poşet torbası da yapmıştım. Şimdi onu da eklemeyeyim bari:))) Ellerine sağlık canım…Eski işleri anımsattığı için çok seviyorum bu çalışmaları….

  4. :)))) Burada ve burada ve de buradaBir şey soracağım ama bir türlü yanıt alamıyorum. Yorumlardan sizi haberdar ediyor mu Pilli…Ben çok uzun zamandır yorumlarla ilgili mail alamıyorum ve iletişimim kopuyor sizinle arkadaşlar….

  5. oyy senin bu torba çantalarda iyi fikirmiş.ellerine sağlık.yok canım pilliden mail gelmiyo artık evet eskiden daha rahat takip edebiliyoduk o şekilde.inşallah yine yaparlar