kot paçasından hobi organizeri

-

bu da dikiş köşemin bir başka tamamlayıcısı.bir iki yıl önce bir kot paçasından yapıp elbise askısına geçirdim. seyyar olrak çividen çiviye dolaşıyordu. Geçenlerde içindekileri daha rahat görmek için altına şeffaf cepleri ilave ettim.eee ne demişler tembeller yaratıcıdır diye. şeffaf cep ,içini gör

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

17 yorum gelmiş

 1. nazesen

  Bir benzerini bende boya ve fırçalarımı koymak için yaptım kursa giderken ama seninki çok teferruatlı ve pratik askıda kullanılmasıda çok iyi fikir Nalancım eline sağlık arkadaşım

 2. kondor

  10 numara ve diğer boy şişler ve tığlar,kırmızı bir faltaça,gözlük (yakındır büyük ihtimalle )sarı (mulina olabilir) iptükenmez ve kurşun kalemtırnak makası,sarı bir kedicik,yeşil başlı olanla şişlerin yanında beyaz şeyi anlayamadım.yılbaşına az kaldı sayımıda yaptık ya, rahatız artık.

 3. nalana

  birde kendinize tembel deyip

  tembelliğim başka işlere canım,hobilere evelallah canavarım.

  yeşil başlı olanla şişlerin yanında beyaz şeyi anlayamadım.

  alemsin kondorcum,yeşilbaşlı olan gövel ördek :)))) annemden kalma arasına lastik geçirilmiş iki tane yüksük benzeri plastik geçirilmiş şiş kabı .içindekiler 5 şişle dantel örülen kısa şişler.bir zamanlar 1980 de trabzondayken öğrenip örmüştümbeyaz şeyi ben de hatırlamadım aşağı inip baktım ama yoktu. bu resim muhtemelen geçen yıl çekilmiştir. o günden beri de içindekileri çıkarıp kullanıp,kaybedip,bulup yer değiştirmişimdir.gözlükler eski miyop gözlüklerim.yakın değil.yakın gerekeli ikisi bir arada varilüx camlı gözlük kullanıyorum.ama bir gün gerekir diye atmamışım-çöpçü nalan-sana yeminle söyleyeyim,biriktirdiklerimin sayımını 3günde ancak yaparsın iki de defter dolar.habire ayıklıyorum bitmiyor.ve panik atak geçirmekten korkuyorum.üstüme üstüme geliyorlar ,kabusum oluyor.ve herbiri için de proje yapılmış,bundan şu yapılacak şu bu işe yarar vb diyerek.ama yapmaya vakit yok,sonra yapsam ne olacak kim kullanacak,nereye konacak vb.birgün üşenmeyeyim bir bölümünü masaya serip resimleyeyim sonra da jüri başının sen olduğu bu nedir yarışması açalım ne dersin.

 4. nalana

  nazesen diyor ki;Bir benzerini bende boya ve fırçalarımı koymak için yaptım kursa giderken

  ESRACIĞIM FIRÇALAR İÇİN ŞİŞEDEN BİR DÜZENEK VARDI ONU BULMAK İÇİN BU BLOGUMpardon dikkat etmeden büyük yazmışım.arşiv taradım onu yazmamışım demekki ama bunları buldum. aslında güzel bir blogmuş terketmemek lazım mış,baktım beğendim yararlı şeyler yazmışım acemiliğimdeoyuncak hastanem burdabebekle var burdarburda daburadadAbu da bisiklet hani o sözünü ettiğim tel bisiklet

 5. asyayaren

  habire ayıklıyorum bitmiyor.ve panik atak geçirmekten korkuyorum.üstüme üstüme geliyorlar ,kabusum oluyor.ve herbiri için de proje yapılmış,bundan şu yapılacak şu bu işe yarar vb diyerek.ama yapmaya vakit yok,sonra yapsam ne olacak kim kullanacak,nereye konacak vb.

  ben alacam ya fazlalıkları:DDDDD

 6. Boncukcu

  Tembeller kesinlikle yaratıcıdır:) Ama sen bir de düzenlisin, benim kilerin bi fotoğrafını çeksem, düşüp bayılırsınız:)))

 7. nalana

  bir jüri bulalım ,ikimizin kileri yarıştıralım varmısın

  şişlerin yanında beyaz şeyi anlayamadım.

  kondorcuğum, kızım telefon etti o beyaz şey senin otomatik mezuran anacığım dedi nasıl hatırlamadın diye de dalga geçti

 8. asyayaren

  ben birşey söliyimmi dünden beri bakıyorum ses etmiyim dedim….nalan abla ben geçtim o beyaz şeyi şişeleri bile göremiyorum ki hani nerdeeee…..??

 9. nalana

  asyayarenüzülme geldiğinde sana tek tek göstereceğim nasılsaben şimdi resmi kes kopyalayla resimlerime gönderip sonra büyütüp baktım.şişleri de şişliği de hepiciğini gördüm.sen de öyle yap istersen:)))))

 10. nalana

  şişe yooook şiş vaaaar şişler var asyacım,iki gündür internet yok ,kızım telefonda şişleri şişe sanan arkadaşına söyle diyordu . ilahi dilek.

Bir Cevap Yazın