Çarşamba, Ekim 26, 2016
kottan bebek önlüğü

kottan bebek önlüğü

7

Kot pantolonumuzun diğer paçasınıda bu şekilde değerlendirmek istedim. Yeğenim yakında mamalara başlar, ona bir önlük lazım dedim.Düzgün durması için iki parçayı birleştirdim ve diktim. Birde yaka kısmına çıtçıt yapışkanlardan koydum. Birde süs diktim, alın size önlük :)

7 YORUMLAR

  1. eline sağlıkgüzel olmuş sadece kenar süslemelerini düzensiz yapmışsınyatay hepsini bir hizada yapmak zordur ilmekleri dikey atsaydın daha iyi olurduby

  2. yapışkanlı çıtçıt nasıl oluyor kenar ipiyle aynı renk hemde çok şirin olmuş ama makinede daha düzgün kenar olabilirdi çelebinin dediğine katılıyorum

  3. Ben fikri çok beğendim. Yapılacaklar listem gittikce uzuyo , yakında rapunzel’in saçıyla boy ölçüşecek kadar uzuyo listem:))))))))))))))))))))))Bu fikri geliştirebilirim: kız için daha farklı, erkek için daha farklı süsler yapıştırıp dikebilirim. hımm hediye bile edebilirim ay tuttum ben bunuuuuuuuu…….

  4. fikrim beğnildiyse ne mutlu bana, teşekkür ederim, eleştiriler de güzel. Oldum olası iğne,tığ ve şişlerle aram iyi değil. Bu işimlede bunu kanıtlamış oldum :) ama gayret ediyorum işte naçizane ;)