Krapon kağıdından beyaz at

-

elişi çalışmaları
Eşimin doğum gününe hazırladığım, hediye ettiğim kağıttan yapılmış bir çalışmam : ) Yapması çok zevkliydi.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

10 yorum gelmiş

 1. estapitipiti

  Harika olmuş, ellerinize sağlık. Keşke nasıl yaptığınızdan da bahsetseydiniz. Benim gibi bayılanlar da yapmaya çalışsaydı:)

 2. deliisibunlar

  Ellerinize sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş her zaman ki gibi.Bu arada nickinizi yazmak biraz zor geliyor o yüzden adınızın berna olduğunu farzederek size Berna hanım ve sen diye hitap etsem sakıncası olur mu? :))

 3. brnnyvz

  estapitipiti çok teşekkür ederim :D sipariş üzerine yine yapacağım o zaman yapım aşamalarının fotoğraflarını paylaşırım:)

 4. brnnyvz

  deliisibunlar çoook mersi:) daha çok berrini kullanıyorum :) sen diye berrin diye hitap edebilirsin tabiki :)

 5. senayatilgan

  Tövbe tövbeeeeeeee :) Ya nelerden neler yapıyorsun sen öyle kuzum… Vallahi aklım çıkacak artık :) Dikiş makinası son noktaydı kafamda ama bu da nesi :) Tü maşallahhh… )(Tekrar tekrar tüküreyim de nazar falan değecekse de değmesin :) ) Sen sana değen nazardan da birşşeyler yapmaya kalkarsın değdiğine değeceğine pişman olurya neyse :) Süpersin kuzum :)

 6. brnnyvz

  ay ay bu ne hoş güzel iltifatlar:D kujum senin marifetine ne diyelim peki peki o güzel prensesin ve muhteşem kıyafetlerinize kırkbirkere maşallah :D sorma sorma rüyamda böyle nazar boncuklarıyla tasarlanmış ayakkabı gördüm rüyalarım tasarım konularımı belirliyor:D canım benim aynı şekilde senin işlerinde MÜKEMMEL HARİKA MUHTEŞEM:)

Bir Cevap Yazın