Pazar, Ekim 23, 2016
KRAVATTAN HAMİLE ELBİSESİ

KRAVATTAN HAMİLE ELBİSESİ

17

Bunlarda kravattan elbise,hamile elbisesi,cüzdan,kemer:))

17 YORUMLAR

 1. bu elbisenin hatırına hamile kalamıycam:))giymeyiveririrm çok daha iyi:)ben limiti doldurdum..3tane yeter.)kravatları anca oğullarıma yetiştirebiliyorum..kurdale yeter bana.))

 2. Merhaba asyayaren, yazılarıma bir süre aravermiştim ama seni eski yazılarımda tatlı yorumlarından tanıyorum. Yeni bir blog açtım, dekoratif boyama üzerine. seni bloguma damutlaka bekliyorum. 10 marifetteki güzel yazılarını takipteyim.

 3. asya kravat şampiyonu bendim yahu bak beni sollamışsın, bu çalışmalar çok güzel,ece hanım bizde özel davet isteriz :)

 4. Güzel sözlerine teşekkürler Neduk, bloguma dayorumlarınızı bekliyorum. Çünkü orada “nasıl boyanır “sayfası açıp her türlü boyamayı da anlatacağım ama sizlerin takip ettiğinizi görmem lazım…

 5. ece, blogunda tek kusur müzik oldu.. çünkü benim dinlediğim müzikle ordaki birbirine karıştı… yanii onu blogda gezınenler tarafından kapatma gibi bir şansımız var mı bilemiyorum? Ben biraz ağır takılıyorum sanat müzik dinlemeyi seviyorum:(

 6. benim pc min sesi genelde kapalıdır ondan duymadım ama ilk ziyaretimde evet müzik vardı. Bu arada ece hanım saçınızın rengine de bayıldım.

 7. yaa ben beğendim ama illa hamile mi olmak lazım ? :))

  yok canım neden olmak zorunda olasın ki.bir kaç küçük değişiklikle hamile olmadanda giyebilirisn bence..hem zaten akoni nin dediği gibi bu sene bol moda.ben ilk resimdekini çok beğendim. böle çıtır çıtır. bir hamile elbisesi olmuş,

  asya kravat şampiyonu bendim yahu bak beni sollamışsın, bu çalışmalar çok güzel,

  evet embir galiba öle oldu .. ama beğenilmeyecek gibimi baksana :)))ece ablaaaaaaaaaaa;nasıl sevndim anlatamam bu davetine çok teşekkür ederim .orda olacamarkadaşlar ece abla ya ben ilk dekupajımı yapmadan önce ona postaneden soruştum nasıl boyalar alıcam diye kendiside bana markasına kadar söylemişti onun dediklerine göre almıtım yani sağolsun.bunun için benim acemi ötesi olduğumu biliyor kendisi de…..:)))

 8. günaydın kızlar,bakıyorum erkenden coşmuşsunuz:))akoni;hamile kalmamam gerek kalmıycak bu elbiseden giymem için zaten..kilolar aldı başını gödiyo..hem kendime hem sana dikerim ne olacak..sen toplamaya başla kravatları:)ben mahalleden takviye alacam anca saklar kilomu:)

 9. yenihayat54 diyor ki;günaydın kızlar,bakıyorum erkenden coşmuşsunuz:))akoni;hamile kalmamam gerek kalmıycak bu elbiseden giymem için zaten..kilolar aldı başını gödiyo..hem kendime hem sana dikerim ne olacak..sen toplamaya başla kravatları:)ben mahalleden takviye alacam anca saklar kilomu:)

  @yenihayat, elbise için zaten hamile kalma, kriz varrr.. dünyanın gidaşatı da iyi değil, küresel ısınma felan.. yastık koyarız kim bilecek bebekmi , yastık mı?