Cumartesi, Ekim 29, 2016
Kremalı pasta tadında (!) tasarımlar

Kremalı pasta tadında (!) tasarımlar

6
elişi çalışmaları
Kapaklı, özel tasarım kutu

Kremalı pastayı kim sevmez ki? En azından çok sevimli ve romantik olduğu bir gerçek. Bu tasarımlar da öyle değil mi? :)

elişi çalışmaları
Sert kapaklı, özel tasarım not defteri
elişi çalışmaları
Cam, kapaklı özel tasarım kase
elişi çalışmaları
Özel tasarım fotoğraf çerçevesi

Daha fazlası için glia

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

6 YORUMLAR

 1. oyyy ne iştah açıcı ne nefis bir tasarım bu!! bir pamak daldırıp kremadan almak istiyor canımmmm çok sahici duyor yahuuu!! accık ucundan ısırsam olur mu aceb?

 2. çocuklu evlerde ve ben gibi iştahı yedi yirmidört tatlı çeken bayanlarda sakıncalı zira sürekli canlar pasta çekecek biz de yicez yicez komaya gircezzzz….. gerçek bir pasta gibi buradan iştahım açıldı :) çok zevkli ve hoş bi çalışma olmuş ellerine sağlık….

 3. zulaltan; iş yerinde her gün çikolatalarla ve pasta malzemeleri ile çalışıp hem de evde bu tasarımları yapına ben neredeyse komaya girecektim :) Hani önce gözün doysun durumu vardır ya… Beni ki obez oldu yahu :)
  Beğenemenize çok sevindim!

  Cooper77; Çok teşekkürler, çok mutlu oldum!

  yagmuryurek; tatlı diliniz yine gülümsetti beni :) çok teşekkürler!

  shane; sizden de güzel bir yorum aldım ya… tamamdır o halde :) Çok teşekkürler sevgili shane!