20 yorum gelmiş

  1. Gelin arabalarının süslendiği yerlerde ( çiçekçilerde mesela )bu tip kağıtlardan bolca var hem grapon kağıdından daha kalın hem daha güzel forma giriyor gidip istersin verirler kağıtlardan yada parayla onlardan alırsın tam adını bilmediğim için bu kadar yardımcı olabiliyorum umarım işine yarar dendenak:)

  2. DenDenAk

    Bu kağıt olabilir mi bahsettiğin renginden dolayı bununla denemedim ama oldukça kalın, bunun bende olma hikayeside komik, okula saksı çiçeği yollamışlar çiçek bunun içinde soluyor bende çiçeği bu kağıttan kurtardım. Birde tüllerinden:)

  3. Olabilir,benim dediğim kağıt kalın gelin arabaları süsleniyor kedi merdiveni yapılan kağıtlardan değil yani neden rengi fena değil bence bir dene belki çok hoş olur.Dediğim kağıttan kocaman güller yapılıp 40 tlye satıyorlar:)

  4. DenDenAk

    sen bizi düşünmüşsün yayınlamışsın elimizdeki kaynakları değerlendiriyoruz tatlım, tekrar teşekkür ederiz anlatımı çok güzel uygulanabiliyor ama malzemeyi doğru bulursak

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Kağıttan gül yapımı

| | 3 Yorum

Çok basit bir şekilde daireden güller yapabiliriz. Bunun için gelişi güzel daireler kesiyoruz çok dikkat etmenize gerek yok. Daha sonra içeri doğru döne döne gelişi güzel keserek ortaya kadar geliyoruz....