Perşembe, Mart 30, 2017
Kristal broşlu beyaz nikah şapkası

Kristal broşlu beyaz nikah şapkası

0
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

puantiyeli-tullu-beyaz-nikah-sapkasi
Gümüş rengi kristal boncuklar ile süslenmiş broşlu, beyaz sert tutumlu tülden üretilmiş fiyonklu, kuş tüyleri ile hareketlendirilmiş, beyaz puantiyeli tüllü nikah şapkası / vualet / gelinlik şapkası.
Beyaz nikah elbiseleri ve gelinlikler ile kullanıldığında çok başarılı bir sonuç elde edilecektir. Beyaz tül veya dantel nikah eldivenleri ile kombinlenerek eski dönem kadınlarının nostaljik şıklığı elde edilebilir.

Bu şapka hakkında daha detaylı bilgi almak için, blogumu ziyaret edin, lütfen.

Beril Öke Gülen

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz: