Kristal taşlı kolonya şişesi ve şekerliği

-

yapma-cicek-suslemeli-cam-kolonya-siseleri
Herkese merhaba. Yoğunluk nedeniyle sizlerle bir süredir paylaşım yapamıyorum. Bu kez şık bir sunum için çiçek ve taş süslemeli kolonya şişesi ve şekerliğimizi paylaşmak istedim.
Bebek mevlütlerinde, hastane de bebek görmeye gelen konuklara ikramda, eve gelen misafirlere ikramda ve değer verdiğiniz kişilere hediye etmek için son derece şık bir seçenek olan takımımız cam kolonya şişesi ve kapaklı şekerliğinden oluşmaktadır.

Öncelikle danteller ile kolonya şişemizi ve şekerliğimizi çepeçevre kaplıyoruz. İnci ile süslüyoruz. Üst kısımları pembe ve krem tonlarındaki çiçekler ile süslüyoruz ve çiçeklerin içlerine kristal taş koyuyoruz. İstediğimiz şekilde kat kat verdiğimiz kurdelemizi ön kısma monte ediyoruz ve en son olarak kristal taşımızı kurdele üzerine monte ediyoruz. İşte mis gibi kolonya şişemiz ve şekerliğimiz hazır :)

Diğer modellerim için bana  buradan veya buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın