Küçük Prens çocuk kapı süsü

-


Merhaba sevgili arkadaşlar! Epey uzun zamandır burada sizlerle yeni yaptığım ürünleri paylaşmadığım fark ettim. Eee o zaman başlayalım :)

Siz değerli okurlarımızın için dünyada en çok okunan kitaplar arasında yer alan Fransız yazar Saint Exupery’in Küçük Prens adlı kitabından fırlamış gibi bir keçe bebek kapı süsü paylaşmak istiyorum.

Hangimiz Küçük Prens masalını okumadık ki? :) Bu sevimli keçe kapı süsünü Deniz Ali bebek için ellerimle diktim. Büyük mavi dünya üzerinde yine büyük boyda sarı saçlı Küçük Prens figürü dikildi, yanında kuzucuk ve tilki figürü yer almakta.

Bu da 23 cm boyunda Küçük Prens.

Mavi bulutlu tabela üzerinde bebeğin adı yer alır. 

Ve tabii ki tilki, kuzu, Küçük Prens ve kırmızı gül gibi figürüler yer almadan olmazdı. Kapı süsü yıldızlarla tamamlandı. 
Boyu 83 cm. Eni 57 cm

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...