KULLANMAYI SEVENLER İÇİN

-
bardak altlığı
bardak altlığı

eda sunere bu baradak altlığını bir arkadaşı göndemiş.nasıl yapıldığınıda burada gayet güzel açıklamış. çok güzel görünüyor.bardak altlıklarını kullanmaktan hiç zevk almayan biri olarak bana, çok şeker göründüler. kesinlikle kullanmam ama fikir olarak bir köşede bulunsun. mutlaka çocuklara bir faaliyet olarak günün birinde kullanırız, diye düşünüyorum.

6 yorum gelmiş

  1. yine eda yine sefa….eda olmasa napar sefasefa olmasa ağlar eda…..hava soğudu fena halde .. evde odun kömür de yok ..bunu yapıcaama atarım kazana ısınırım bi güzel..malum ihtiyaçlar önceliği…beslenme-barınma ….. diye gidiyo liste..:)

  2. ama bunlarda 1-2 saat ısıtmazki. 5 dakika ılıklık verir gecer gider.5 dklık sevk icin güzelim altlıkları yakmak olmaz :)

  3. yapma s12;şimdi bu yazdıkların oldu mu?……………..dan teyyare,selam söyle o yare……….:)he he he…

  4. ALEM Kİ, NE ALEM…ALEMLİK, S12 DEN KAYNAKLANIYOR ASLINDA.ALLAH EŞİNE YARDIM ETSİN….!ÇOK BİLİYOR YA HERŞEYİ..HIH!

  5. Valal dostlar bir dostum yolladı bende paylaşmak istedim sapolsun Sefada beğenmiş sağolsun siz beğenmediyseniz sizinde canınız sağolsun.Saat 12 cim canım hem güldüm hem şaştım ne alemsin sen ya. Sen dert etme kuzum ben sana elektrikli battaniye veririm kömürün ihtiyacın kalmaz. Ya da gel tanışalım inan bak çok sıcağımdır hiç üşütmem seni. :) Sevgi ne varsa sevgi…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin