Cuma, Ekim 21, 2016
Kumanda, kitap, elişi toplayan düzenleyici – el yapımı

Kumanda, kitap, elişi toplayan düzenleyici – el yapımı

12

dikiş ev için organizer

Evde kumanda, bröşür, gözlük, gözlük temizleyicisi vs. gibi dağılan eşyalarınız varsa; bir düzenleyici çok işinize yarayacaktır. Yukarıdaki koltuk koluna takılan düzenleyiciyi babacığım için diktim. Cepleri biraz daha geniş olanını ise; dantellerini ve kitaplarını koyabilmesi için anneciğim için diktim. Her evin böyle bir düzenleyiciye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Artık aradıkları eşyalarını kaybetmiyorlar ve çok mutlular = )

dikiş ev için organizer

dikiş ev için organizer

Bir düzenleyici (organizer) dikmenin püf noktası; sanırım yastık kılıfı prensibine göre dikmek. Cepleri üstten dikecekseniz, işiniz daha da kolaylaşır. Düzenleyiciyi dikerken, yapım aşamalarını çekemedim; ancak kendim için de bir iki tane yapmak istiyorum. Onu yaptığım zaman, aşamalı olarak da resimlerim inşaallah.

Koltukların rengini de düşünerek, salona uygun bir renk seçerseniz eğer, salon ile uyumlu ve mutlu bir düzenleyiciniz olmuş olur = )

12 YORUMLAR

  1. hııııı…bizim evdekiler için tam! ellerine ne geçse tıkıştırsınlar içine…modern çöp kutusuna çevirirler…ömrü 2 günlük bile olmaz…oysa ne kadar kullanışlı…of offffffffffffff!

  2. Sevgili Sefa; yukarıdaki orta kalınlıkta bir kumaştan yapıldı.Yapmak istersen, döşemelik kumaş gibi kalın bir kumaştan yapasan eğer, çok daha dayanıklı olacaktır.Herkes için ayrı ayrı dikip asabileceğin koltuk kolu bulmak zor olacağı için, bu düzenleyicinin askılısını dikip, gardrop içlerinde kullanabilir, daha önce örneklerini gördüğümüz tarzda duvara asarak da kullanabilirsin belki..Ya da daha büyüğünü dikerek, çocukların ortak kullanmasını sağlayabilir, gözleri adaletli bir biçimde paylaştırabilirsin = )Böylece kimse kendi düzenleyicisini dağıttırmak istemeyecektir = )

  3. Ayyyy.. Ben bunun dev boyutunu yapsam. Duvara çaksam bir gözüne kocamı, bir gözüne kızımı koysam. Evi dağıtan onlar olduğu için direk ev kendiliğinden düzelmiş olur.

  4. kondor diyor ki;Ayyyy.. Ben bunun dev boyutunu yapsam. Duvara çaksam bir gözüne kocamı, bir gözüne kızımı koysam. Evi dağıtan onlar olduğu için direk ev kendiliğinden düzelmiş olur.

    shane;lütfen ya…ben yorum tutmak istiyorum:))))

  5. Canım merhabalar sana verdigim sözü sakın unuttugumu düşünme resimler şuan hazır ama mail adresini bulamadım burada özel mesaj nereden yazılıyor onuda bulamadım? Acemiyim biraz bana yardımcı olursan sevinirim…