Pazar, Ekim 23, 2016

KUMAŞ BOYAMALARIM 2

34

bunlar da yine kumaş boyama olarak yaptığımçalışmalarımdan örnekler

TÜRKİŞİ TEKNİĞİ İLE
TÜRKİŞİ TEKNİĞİ İLE

YAKINDAN GÖRÜNÜŞÜ
YAKINDAN GÖRÜNÜŞÜ
ÖDEMİŞ İPEĞİ ÜZERİNE ÇİNİŞİ
ÖDEMİŞ İPEĞİ ÜZERİNE ÇİNİŞİ
YAKINDAN GÖRÜNÜŞÜ
YAKINDAN GÖRÜNÜŞÜ
daha çerçevelenmeyi bekleyen panom:((
daha çerçevelenmeyi bekleyen panom:((
küçük torbalar
küçük torbalar

34 YORUMLAR

 1. ELLERİNİZE SAĞLIK ÖDEMİŞ İPEĞİ ÜZERİNE YAPTIĞINIZ ÇİN İŞİ ÇOK GÜZEL OLMUŞ. GERÇİ HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL AMA BEN EN ÇOK ONU BEĞENDİM YA..

 2. teşekkür ederim. evet ödemiş ipeğine yapılan güzel oluyor ama biraz zahmetli. bir de ödemiş ipeği kumaşı saklamak zor :(

 3. Fotoğraflar çok net çıkmamış ama sade ve temiz çalışmışsınız. Benim kumaş boyamalarım da yolda. Yakında yayınlıycam hepsini, ama iki tanesini evin içinde kaybettim:))) Onları da bi bulayım öyle:))) Ellerinize sağlık.

 4. teşekkür ederim boncuk hanım.resimlerde netlik konusunda haklısınız. bu aralar istanbuldagün ışığı pek yok (hep yağmurlu) o yüzdende ilave ışıklapek başaramadım:((sizinkileride sabırsızlıkla bekliyorum:))

 5. Semyıl hepsi birbirinden güzel arkadaşım,özellikle ilk örtü el işi yapılmış gibi boyama olduğunu anlamak çok zor.Eline sağlık

 6. nazesencim, neduk hanımcım çok teşekkür ederim.yorumlarınızı okudukça şımarıyorum:))bana güzel duygular yaşatıyorsunuz.:))

 7. :))) beceremedim mi ?fiamma1 cim o zaman ismimi tıklarsan yazdıklarım çıkacako listede “KUMAŞ BOYAMALARIM 1” olarak görebilirsin.:))

 8. :)) ne demek siz benim yaptıklarımı merak edip görebilmek için zaman harcıyorsunuz.asıl ben teşekkür ederim:)))şimdi “son yorumlar” kısmına taşıdım oradan bakabilirsiniz:)

 9. ben hiç beklemez panolattırırdım bunu semyıl. kumaş boyamalarım 1e de baktım. ayrı ayrı hepsi muhteşem.. elleriniz dert görmesin:))

 10. pelos,Noblesse,Banumin,Hulya65 hepinize ayrı ayrı teşekkürediyorum.beni bu hobilerimi yapmak için daha da yüreklendiriyorsunuz.Sağolun :))

 11. Sema ablacım ortaokulda bende kumaş boyama denemiştim, keyifli oluyor ama sizin boyamalar şahane olmuş benimkiler böyle değildi haliyle

 12. asyacım sağol canım.Ah Embircim.sen orta okulda minicik ellerinle yaptığını,benim 40 küsür yaşımda !! yaptığımla mı kıyaslıyorsun.hem sana öyle geliyordur.mutlaka onlarda çok güzel olmuşlardır. (ay bende de yaş saklama huyu çıkıyoo artık)

 13. Semyılcım ben kumaş boyama tablonu da çok beyeniyorum.Sen boyama konusunda çok başarılısın arkadaşım.Bence tablolarınında resmini koymalısın siteye

 14. Esinsel,winny teşekkürler. bende resim yapmayı çok seviyorum.sizlerde beni yorumlarınızla layıkıyla şımartıyorsunuz.yormlarınızdan sonra evin içinde kendi kendime yüzümdebir tebessüm lay lay lom edasında dolanıyorum vallahi:))))

 15. Semyılcım winniye 10 marifeti tanıtırken birlikte sizlerin elişlerinize bakarken hadi ben söyleyeyim sen yaz dedim meyer onun hesabı açıkmış.O benim adıma kendi hesabından yazmış oldu

 16. :)))) nazesencim bende winniy’in yorumunu okurken şaşırdım önce sonra senin tanıdığın olduğu aklıma geldi :))esinselcim valla beni öyle bir gaza getirdiniz ki hepinizevin içinde dolaşıp duruyorum daha ne yapmışım da buraya koyayım diye :))